The View Hotel

Oferta archiwalna

Darłowo, ul. Plażowa 4

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 107 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

The View Hotel

6 zdjęć

The View Hotel
The View Hotel
The View Hotel
The View Hotel

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • recepcja
 • winda
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja

Rekreacja

 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las
 • jezioro
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2024 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 215 apartamentów.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano.

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

THE VIEW to wyjątkowy hotel, który niebawem powstanie w pierwszej linii brzegowej w Darłowie.

Obiekt został zaprojektowany w taki sposób by o każdej porze dnia, niemal z każdej jego części można było napawać się widokiem morza.

Wyjątkowe miejsce zapewnia kameralność i możliwość wytchnienia od miejskiego zgiełku, przy jednoczesnym czerpaniu, tego co najlepsze z uroków nadmorskiej natury.

Wszystkie te elementy powodują, że każdy kto przyjedzie do obiektu dozna luksusowego wypoczynku

Dlaczego warto zainwestować w THE VIEW?

Współpraca najlepszych specjalistów w swojej branży zapewnia wyjątkowo wysoką jakość wykończenia.

Projekt ten został przygotowany w ten sposób, aby każdy z właścicieli lub ich gości mógł doznać nieograniczonego luksusu.

W częściach wspólnych oraz apartamentach pojawią się najwyższej klasy materiały wykończeniowe oraz niepowtarzalne dekoracje.

Inspiracją dla architektów była lekkość nadmorskiego klimatu oraz otaczająca natura, które idealnie wkomponowują się w nowoczesny styl całej zabudowy.

THE VIEW to luksusowa inwestycja z doskonałą lokalizacją, architekturą i idealnymi warunkami wynajmu. Spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Inwestycja położona będzie tuż przy samej plaży, w pobliżu szeregu tras i ścieżek rowerowych prowadzących prosto do Darłowa.

W tak prestiżowym obiekcie nie może zabraknąć miejsca dla gości, którzy lubią spędzać czas wolny aktywnie. W budynku zostały zaprojektowane dodatkowe strefy GYM & Fitness, które zadowolą nawet najbardziej wymagających amatorów sportów siłowych. Głównym atutem inwestycji jest przestronna i komfortowa strefa basenowa. Elementem przykuwającym uwagę jest zewnętrzny basen typu „infinity”, który podświetlany wieczorną porą będzie wywoływał największy efekt.

Wyciszyć się będzie można również w dobrze wyposażonych gabinetach, gdzie najlepsi specjaliści zadbają o głęboki relaks oraz regenerację zarówno ciała jak i ducha.

Otoczenie inwestycji także pozwala spędzać aktywnie czas na zewnątrz. Dzięki licznym lasom, ścieżkom rowerowym, pięknym deptakom oraz bliskości okolicznych jezior czas wolny będzie można z powodzeniem spędzać również zwiedzając najbliższą okolicę.

Najpiękniejsze plaże

To one są głównym atutem, który przyciąga turystów do Darłowa.

Szerokie i piaszczyste są magnesem dla wszystkich gości, szukających relaksu i pragnących zażywania zarówno kąpieli wodnych jak i słonecznych. The View Hotel znajduję się po zachodniej stronie portu. Ta część brzegu daje ogrom możliwości do uprawiania sportów wodnych i motorowodnych. To tu znajdują się wypożyczalnie sprzętu wodnego jak również boiska do badmintona, piłki nożnej czy siatkówki.

Dla szukających nieco więcej wrażeń, w niewielkim oddaleniu od obiektu organizowane są popularne letnie eventy, sportowe rozgrywki, pokazy latawców czy plażowe dyskoteki.

Inwestycja The View Hotel znajduje się w Darłowie, ul. Plażowa 4 (2.6 km od centrum Darłowa), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2024 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 215 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji The View Hotel nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne null

Lokalizacja inwestycji

Hotel przylegał będzie do jednej z najpiękniejszych i najszerszych polskich plaż w Darłowie. Idealne usytuowanie obiektu wzdłuż nadmorskiego brzegu pozwala cieszyć się nieograniczonymi widokami na morze. Duża ilość szkła dostarcza niespotykanych wrażeń również kiedy obserwujemy hotel z zewnątrz. Zachodzące nad horyzontem słońce będzie efektownie odbijało się w lustrzanych fasadach obiektu. Okolice prestiżowych, szklanych budynków otacza głównie zieleń i tereny leśne, co mimo bardzo nowoczesnego stylu wywołuje uczucie odprężenia i zapewnia doznanie nadmorskiego klimatu. Wszystko to tworzy spójną całość i nastrój niespotykany nigdzie indziej.

Darłowo to miasto nadmorskie położone w północno-zachodniej Polsce. Jest to miejscowość turystyczna o powierzchni 20,21 km2. Miasto podzielone jest na dwie części - Darłówko i Racisław. Funkcjonuje tutaj podział na osiedla: Zachód, Południe, Bema, Centrum i Darłówko. Miejscowość jest położona bezpośrednio nad Morzem Bałtyckim i dzięki swojej lokalizacji zyskuje na popularności. Ze względu na podzielenie miasta na dwie części, do dyspozycji zarówno mieszkańców, jak i turystów są dwie plaże - w Darłowie oraz w Darłówku Wschodnim. Ponadto w mieście nie brakuje atrakcji. W sezonie letnim z portu w Darłówku Zachodnim kursują rejsy wycieczkowe m.in. na duńską wyspę Bornholm. Dla miłośników sportów wodnych dedykowane są spływy kajakami wzdłuż rzek Wieprza i Grabowa. Można również popływać kajakiem po jeziorze Bukowo. Ponadto przez Darłowo przebiegają cztery szlaki turystyczne. W mieście odbywają się także cyklicznie wydarzenia kulturalne m.in. Dni Darłowa, Festiwal FlyBoard, Bałtyk Festiwal Media i Sztuka, czy Międzynarodowy Festiwal Organowy w Darłowie.

Komunikacja

Przez Darłowo przebiega droga krajowa nr 37, która prowadzi do wsi Karwice oraz droga wojewódzka nr 203, która zapewnia połączenie między Koszalinem a Ustką. Droga wojewódzka nr 205 na trasie Darłowo-Bobolice stanowi istotne dla całego województwa połączenie międzymiastowe. W Darłowie znajduje się również port, który połączony jest z siecią Zachodniopomorskiego Szlaku Żeglarskiego.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji The View Hotel?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji The View Hotel znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji The View Hotel znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Społeczna Szkoła Podstawowa im. Lotników Morskich STO Darłowo w odległości 310 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji The View Hotel składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 280 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji The View Hotel w odległości 210 m znajduje się Centrum sportowe, w odległości 230 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 390 m znajduje się Centrum sportowe.

Data publikacji: 15.07.2022
Data aktualizacji: 27.11.2022

Inwestycje w pobliżu w Darłowie

Oferty w Darłowie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: