Radisson Blu Resort

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Szkolna, oferowane bezpośrednio przez

Assethome – Przedstawiciel Dewelopera

kamieński, Międzywodzie, ul. Szkolna 3

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 402 oferty w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Radisson Blu Resort

10 zdjęć

Radisson Blu Resort
Radisson Blu Resort
Radisson Blu Resort
Radisson Blu Resort

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • recepcja
 • winda
 • rowerownia
 • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

 • klimatyzacja
 • instalacja fotowoltaiczna
 • pompa ciepła

Rekreacja

 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • las
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2022 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2025 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 228 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Ogrzewanie

gazowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (230 miejsc)

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, morze, zalew

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Radisson Blu Resort to nowa inwestycja na mapie Międzywodzia z nowoczesną i prestiżową architekturą.

Całość zaprojektowana została na planie dwóch pięciokondygnacyjnych półokręgów. Swobodnego charakteru nadają kondygnacje hotelowe w układzie kaskadowym zakończone tarasami.

Duże przeszklenia i tarasy pozwolą cieszyć się widokiem na otaczającą zieleń. Całość została idealnie wkomponowana w otoczenie zyskując przy tym przyjazny nadmorski klimat

Część basenowa powiązana z pozostałą częścią budynku oraz strefa SPA i siłownia. Aby umilić pobyt najmłodszym gościom utworzono dla nich kids room. Całoroczna restauracja a’la carte oraz jej kameralny wystrój, przyjazne wnętrza i wyborne dania stworzą idealny nastrój zarówno na romantyczna kolację jak również spotkanie rodzinne.

Wszystkie apartamenty są wykończone oraz kompletnie umeblowane. Inspiracją do stworzenia wnętrz jest natura. We wnętrzach dominują kolory piasku, alg morskich, kamienia i morskiej piany. Wszystko to w pełni wpasuje się w nadmorski klimat.

Zakup apartamentu w Radisson Blu Resort z dostępem do ścieżek rowerowych oraz jednoczesną bliskością plaży wraz z pełnym wachlarzem usług to doskonała lokata. Współpraca z największym i najlepiej rozwijającym się operatorem na świecie pozwoli cieszyć się korzyściami płynącymi z własności luksusowego apartamentu.

Inwestycja Radisson Blu Resort znajduje się w Międzywodziu, ul. Szkolna 3 (1.5 km od centrum Międzywodzia), sprzedaż prowadzi Assethome – Przedstawiciel Dewelopera.

Inwestycja obecnie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2025 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 228 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Radisson Blu Resort nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne (230 miejsc)

Lokalizacja inwestycji

Międzywodzie to miejscowość położona wśród sosnowych lasów. Jej północną granicę wyznacza Bałtyk, a południową Zalew Kamieński.

Położone na Wyspie Wolin Międzywodzie to doskonałe miejsce dla aktywnego wypoczynku. To świetna baza wypadowa do poznawania tej kryjącej wiele tajemnic wyspy. Blisko jest stąd do Wolińskiego Parku Narodowego, pola golfowego w Kołczewie, osady wikingów w Wolinie czy Międzyzdrojów.

Miłośnicy wodnych sportów, oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zalewu Kamieńskiego, u brzegu którego położony jest gruntownie zmodernizowany i dostosowany do europejskich standardów pirs dla żeglarzy. Na terenie Międzywodzia znajduje się kilka dużych ośrodków rehabilitacyjnych, głównie dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i narządów ruchu. Znajdują się tutaj zejścia na plaże przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W kilku ośrodkach wypoczynkowych czynne są kryte baseny. Tak jak w pozostałych miejscowościach, plaża jest tu czysta i szeroka. Oprócz tego w Międzywodziu działa wiele różnych lokali gastronomicznych, sklepów z pamiątkami oraz kino.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Radisson Blu Resort?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Radisson Blu Resort mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 406 metrów od inwestycji Radisson Blu Resort znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Radisson Blu Resort jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 457 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Radisson Blu Resort składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 235 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 288 m znajduje się sklep osiedlowy, w odległości 352 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Radisson Blu Resort w odległości 276 m znajduje się boisko / kort, w odległości 295 m znajduje się boisko / kort, w odległości 298 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 06.04.2022
Data aktualizacji: 27.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: