Osiedle Brzechwy

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAsbud Budownictwo

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 137 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Poziomkowa(1.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Nadma, ul. Kozia Góra (6.5 km od Warszawy)
  Ceny od: 2 373/m2
  Osiedle Poziomkowa
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 198 m2
  Liczba pokoi: 5
  Freedom Nieruchomości

Opis Inwestycji

OSIEDLE BRZECHWY w SŁUPNIE to eleganckie domy z ośmioma segmentami użytkowymi położone przy ulicy Jana Brzechwy w podwarszawskim Słupnie. W sąsiedztwie znajduje się nowa, niska zabudowa, co świadczy o prestiżu tej lokalizacji.Segmenty dwupoziomowe (parter + piętro) o powierzchni użytkowej ok. 100 m² z działką o powierzchni 250 m², zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających mieszkańcach. Cechują się atrakcyjnym i funkcjonalnym rozkładem wnętrz, nowoczesną formą oraz wysokim standardem wykonanym w solidnej, tradycyjnej technologii (ściany z cegły ceramicznej, ocieplone 15 centymetrowym styropianem, dach pokryty blacho-dachówką, stropy monolityczne). Na Państwa życzenie istnieje możliwość zagospodarowania poddasza o powierzchni ok. 30m².Segmenty są niezależne, z oddzielnym (niekrępującym) wejściem z poziomu parteru, miejscami parkingowymi i podłączonymi mediami: prąd, gaz, ujęcie wody, zbiornik asenizacyjny. Teren ogrodzony, automatycznie otwierane bramy, furtki. Wjazd, wejście do budynków i miejsca parkingowe wyłożone kostką betonową.Lokalizacja:Osiedle znajduje się bardzo blisko Warszawy, Marek, Radzymina, Puszczy Słupeckiej i Zalewu Zegrzyńskiego co powoduje, że lokalizacja Osiedla Brzechwy jest bardzo atrakcyjna.Okolice Osiedla Brzechwy to zielone tereny z unikatowymi walorami przyrodniczymi. Liczne szlaki turystyki pieszej i rowerowej spełnią oczekiwania osób ceniących sobie spokój oraz rodzinną atmosferę połączoną z aktywnym spędzaniem czasu. Zwolennicy jazdy konnej mogą skorzystać ze znajdujących się w Słupnie i okolicach stadnin i z siodła podziwiać piękne krajobrazy. Bliskość Zalewu Zegrzyńskiego, oddalonego zaledwie o 8 km, stwarza doskonałe warunki do uprawiania sportów wodnych oraz wędkarstwa.Lokalizacja Osiedla umożliwia dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej Radzymina: przedszkoli, szkół, centrum sportowego, urzędów, banków, przychodni, sklepów i rozmaitych punktów usługowych. Szybki dojazd do położonej jedynie o 9 km Warszawy oferuje dobrze rozwinięta komunikacja miejska.

Inwestycja Osiedle Brzechwy znajduje się w Słupnie, Ul. Jana Brzechwy (4.8 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Asbud Budownictwo.

Inwestycja Osiedle Brzechwy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 1 domu typu dom wolnostojący.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Brzechwy pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Asbud Budownictwo przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2011 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Brzechwy

Powiat wołomiński położony jest na północny wschód od Warszawy i należy do najbardziej zaludnionych powiatów województwa mazowieckiego. Obszar o powierzchni ok. 955 km2 zamieszkują ponad 222 tys. osób, a przeważającą część terenu stanowią grunty rolne i kompleksy leśne. Do powiatu należy 5 gmin wiejskich, zaś miasta: Wołomin, Kobyłka, Marki, Ząbki, Zielonka, Radzymin i Tłuszcz usytuowane są wśród zielonych, zacisznych okolic. Zabudowę mieszkalną miast stanowią niskie budynki jedno- i wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Ząbki to miasto-ogród z zabytkowymi willami, zaś w Markach znajduje się unikatowa architektura postindustrialna. W Markach zlokalizowane są też duże zakłady produkcyjne, zaś na pozostałym obszarze – cegielnie. W obrębie powiatu znajdują się rezerwaty: Horowe Bagno i Grabicz oraz kąpielisko Glinianki. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Najważniejsza arteria to droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Do miast powiatu wołomińskiego kursują autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej oraz pociągi Kolei Mazowieckich. Dodatkowo miasta posiadają własne linie komunikacji miejskiej, zaś w całym powiecie kursują autobusy PKS oraz prywatne busy. Najważniejszymi arteriami są drogi krajowe: nr 8 (Warszawa – Białystok) i nr 50 (Ciechanów – Ostrów Mazowiecka), natomiast łączność z okolicznymi miejscowościami i stolicą zapewniają drogi wojewódzkie o numerach: 631, 634, 635 i 636.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie