Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAsbud Budownictwo

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Os. przy ul. gen. Maczka(0.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Gen. Stanisława Maczka (7.9 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 148/m2
  Os. przy ul. gen. Maczka
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 99 m2
  Liczba pokoi: 4
  MDG Invest
 • Osiedle Modra(2.1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Modra (9.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 752 brutto/m2
  Osiedle Modra
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 15
  Powierzchnia: 133 m2
  Liczba pokoi: 5
  BIURO SPRZEDAŻY
 • Osiedle Pod Dębami(2.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Radzymin, ul. Dąbrowskiego 77 (10.2 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 641 brutto/m2
  Osiedle Pod Dębami
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 20
  Powierzchnia: 89 - 126 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  BIURO SPRZEDAŻY

Opis Inwestycji

MIESZKANIA I DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ + rabat 50 000 zł – zapytaj o szczegóły w Biurze Sprzedaży lub zadzwoń na nr 660 498 739OSIEDLE DOMÓW W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ POD WARSZAWĄ. OSIEDLE RADZYMIN VILLA PARK – kameralne, osiedle zlokalizowane przy ulicy Kwiatów Polskich w Radzyminie. Doskonałe miejsce dla osób ceniących komfort, bliskość natury, zdrowe powietrze oraz bezpieczeństwo dla swojej rodziny. W skład osiedla wchodzą domy w zabudowie bliźniaczej i domy z czterema apartamentami. Prestiżowy wygląd inwestycji podkreślają stylowe elewacje i niestandardowe pokrycia dachów.ATUTY INWESTYCJI:-niskie ceny-nowoczesna technologia budowy-wysokiej jakości materiały budowlane-wysoka energooszczędność budynków-niskie koszty eksploatacji-solidne wykonanie-teren osiedla zamknięty, brama z automatem-wszystkie media miejskie-doskonała lokalizacja-czyste powietrze i bliskość Puszczy Słupeckiej-gwarancja doświadczonego dewelopera* Profesjonalnie projekty domów w zabudowie bliźniaczej zapewniają wyjątkową wygodę wypoczynku oraz ergonomię pomieszczeń.      * Każdy dom posiada duży, widny salon z kominkiem i dużym tarasem z wyjściem na ogród, balkon na piętrze oraz dodatkową powierzchnię na poddaszu 26m2 w cenie!      * Możliwość dobudowy garażu lub wiaty.  W okolicy znajdują się kompleksy leśne, Puszcza Słupecka oraz stadniny koni. Aktywni mieszkańcy mają możliwość uprawiania wielu sportów jak: turystyka piesza i rowerowa, jeździectwo, piłka nożna. W odległości tylko 8 km znajduje się Zalew Zegrzyński gdzie można realizować wędkarskie i żeglarskie pasje.        W bezpośredniej okolicy osiedla znajduje się szkoła podstawowa i gimnazjum, przedszkole, przychodnia lekarska, hala sportowo-widowiskowa. Bliskość centrum daje wygodny dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej Radzymina. Szybki dojazd do Warszawy drogą dwupasmową przez Marki umożliwiają autobusy MZK linii 738 oraz prywatne linie autobusowe._______________________________________________________________________________________________Z każdym z klientów prowadzimy indywidualne uzgodnienia dotyczące rozmieszczenia ścian działowych, rozkładu poszczególnych instalacji dodatkowych. Jesteśmy przygotowani na współpracę, która umożliwia naszym klientom aranżację wnętrz według własnego uznania.Poznaj szczegóły oferty i zamieszkaj na OSIEDLU VILLA PARKZapraszamy na —> www.osiedleradzymin.pl lub odwiedź nasze biuro.

Inwestycja Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie znajduje się w Radzyminie, Ul. Kwiatów Polskich (8.2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Asbud Budownictwo.

Inwestycja Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 6 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Asbud Budownictwo nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe murowane z bloczków betonowych, ściany parteru i piętra wykonane z pustaków ceramicznych.
Dach
Pokrycie dachu blachodachówką.
Elewacja
Tynk w kolorze (zgodnie z wizualizacją), silikatowo-silikonowy.
Stolarka okienna
PCV pięciokomorowy, szyby zespolone jednokomorowe ( u=1,0 W/m 2*K).
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe stalowe o wzmocnionej konstrukcji.
Posadzka
Przygotowane podłoże pod posadzki.
Ściany
Tynki wewnętrzne gipsowe, nie malowane.
Sufity
Tynki wewnętrzne gipsowe, nie malowane.
Parapety zewnętrzne
Z granitu.
Parapety wewnętrzne
Brak parapetów wewnętrznych.
Instalacje
Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja domofonowa, instalacja telefoniczna (bez osprzętu), dzwonkowa (bez osprzętu), telewizyjna (bez osprzętu), instalacja alarmowa (bez osprzętu).
Ogrzewanie
Z kotłowni własnej.
Wyposażenie łazienki
Doprowadzone instalacje bez białego montażu.
Wyposażenie kuchni
Doprowadzone instalacje bez montażu urządzeń.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie

Inwestycja zlokalizowana w Radzyminie przy ul. Kwiatów Polskich.

Miasto Radzymin znajduje się w północno-zachodniej części powiatu wołomińskiego, w odległości 25 km od centrum Warszawy. Radzymin zajmuje terytorium o powierzchni ok. 24 km2, na którym mieszka ponad 11 tys. osób. Dominuje tutaj niska zabudowa mieszkaniowa: domy jednorodzinne i dwukondygnacyjne budynki wielorodzinne. Znaczną część obszaru zajmują grunty rolne z zabudową zagrodową oraz tereny leśne, stanowiące 25% powierzchni. Przepływają tędy rzeki: Bug, Rządza i Narew, które uchodzą do – graniczącego z miastem i pełniącego funkcje rekreacyjne – Zalewu Zegrzyńskiego. Północna i północno-zachodnia część Radzymina to kompleksy leśne tzw. Rejentówki, gdzie znajdują się liczne domy letniskowe. W mieście funkcjonują drobne przedsiębiorstwa i wiele cegielni.

Komunikacja

Radzymin jest skomunikowany z położoną w odległości 17 km stolicą za pomocą 4 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej oraz linii Kolei Mazowieckich, zaś dojazd do innych miejscowości umożliwiają prywatne busy. Południowym skrajem miasta przebiega droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok), zaś ważną arterią lokalną jest droga wojewódzka nr 635 z Radzymina do Wołomina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 270 metrów od inwestycji Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - ZSO 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Little Ant Bee w odległości 70 m, Szkoła Podstawowa nr 2 w odległości 230 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Sami Swoi.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w zabudowie bliźniaczej w Radzyminie w odległości 170 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 21.02.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie