Baltic Park

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Lipowa, oferowane bezpośrednio przez art.Locum S.A.

pomorskie, nowodworski, Stegna, ul. Lipowa 32

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 13 ofert w najbliższej okolicy!

Baltic Park

8 zdjęć

Baltic Park
Baltic Park
Baltic Park
Baltic Park

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Sprzedaż inwestycji w Stegnie prowadzona jest w imieniu BDH Development Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, Al. Armii Ludowej 26.

Cena mieszkania obejmuje apartament oraz miejsce parkingowe.

Witaj w Baltic Park

Baltic Park w Stegnie jest jedną z najciekawszych i najlepiej położonych inwestycji na wschodnim wybrzeżu Bałtyku. Wybudowane zostały dwa kameralne budynki, zlokalizowane w pięknym sosnowym lesie w odległości zaledwie kilkuminutowego spaceru do morza.

Nowoczesne budynki o eleganckiej architekturze, duże okna i przeszklone balkony pozwalają docenić komfort wypoczynku w rewelacyjnej lokalizacji tylko 550 metrów do plaży! Ponadto teren jest ogrodzony i monitorowany z całodobową ochroną. Dla Państwa wygody w budynkach zainstalowano windy, a samochody można wygodnie parkować w garażu podziemnym lub na terenie osiedla.

Twój apartament w Baltic Park

Baltic Park to idealne miejsce dla osób, które marzą o spokoju w swoim apartamencie nad morzem. To również doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi. Znajdziesz tu nadmorski mikroklimat i gwarantowany wypoczynek od codziennego zgiełku.

Warto też rozważyć potencjał inwestycyjny zakupu nieruchomości w takiej lokalizacji. Apartament może na siebie zarabiać przez cały rok. Jest wiele osób poszukujących dogodnego miejsca na wypoczynek nad morzem w odpowiednio wysokim standardzie. Wystarczy im wynająć swój apartament.

Inwestycja Baltic Park znajduje się w Stegnie, ul. Lipowa 32 (11.1 km od Gdańska), została zrealizowana przez art.Locum S.A.

Inwestycja Baltic Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 83 nowych apartamentów znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Baltic Park nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców art.Locum S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:
cała inwestycja składa się z 83 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Stegna to urokliwa, nadmorska miejscowość, położona w doskonałym miejscu – 47 kilometrów od Gdańska, 37 kilometrów od Elbląga, na wschodnim wybrzeżu Morza Bałtyckiego. Lokalizacja miejscowości w pobliżu trasy S7 łączącej północ Polski z Warszawą sprawia, że mieszkańcy stolicy mogą dotrzeć do tego kurortu w 3,5 godziny. Mierzeja Wiślana słynie z szerokich, piaszczystych plaż, którymi warto spacerować, bez względu na porę roku. Szereg tras biegowych, rowerowych czy też dróg leśnych, a także bliskość Trójmiasta gwarantuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy nad morze, zapraszamy do Stegny!

Duża wieś w północnej Polsce, położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Stegna. Położona na Żuławach Wiślanych, nad Zatoką Gdańską, w rejonie Mierzei Wiślanej. Wieś rybacka, kąpielisko morskie i lokalny węzeł drogowy (skrzyżowanie dróg wojewódzkich: nr 501 i nr 502). Miejscowość jest siedzibą gminy Stegna. Według danych z 2007 r. sołectwo Stegna zamieszkiwało 2321 osób. Sołectwo obejmuje tylko Stegnę i obszar o powierzchni 1644 ha. W latach 1975-1998 miejscowość położona była w województwie elbląskim. W 2013 oddano do użytku prywatne lądowisko wielofunkcyjne Stegna.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Baltic Park?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Baltic Park mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 400 metrów od inwestycji Baltic Park znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Stegna FWP.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Baltic Park w odległości 70 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.06.2014
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: