Arkadia 3

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezArkada Invest Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Żyj aktywnie w bliskości miasta, parku i zieleni…Arkadia 3 to kolejna odsłona popularnej lokalizacjituż obok Myślęcinka. Tym razem stawiamy na nowoczesność i aktywność. Awangardowa bryła, bliskość terenów spacerowych, ścieżki rowerowej, sklepów, punktów usługowych… to tylko kilka elementów, które wyróżniają tę inwestycję.Arkadia 3 to kameralny budynek, w którym znajdą się zaledwie 24 mieszkania. To idealne, miejsce dla tych, którzy cenią sobie aktywne życie pod miastem. To doskonała baza wypadowa na spacery i wyprawy rowerowe. Okoliczne pola i zieleń nadają okolicy sielankowy nastrój, a bliskość przystanków autobusowych umożliwia, łatwe i szybkie dotarcie do Centrum Bydgoszczy.

Inwestycja Arkadia 3 znajduje się w Niemczu, ul. Słowackiego (0.2 km od Bydgoszczy), została zrealizowana przez dewelopera Arkada Invest Sp. z o.o..

Inwestycja Arkadia 3 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Arkadia 3 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchni 81 metrów kwadratowych.

Deweloper Arkada Invest Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
budynki murowane (z cegły) w technologii tradycyjnej
Dach
dach wysoki z podkonstrukcji drewnianej, kryty blachą powlekaną
Stolarka okienna
wysokiej jakości okna PCV-2 kol w kolorze szarym i białym (biały wewnątrz, szary na zewnątrz) okna poddaszowe - drewniane Velux lub Fakro okna parteru wyposażone w rolety zewnętrzne, elektryczne w kolorze szarym
Drzwi zewnętrzne
drzwi antywłamaniowe GERDA z portalami i opaskami, atestowane
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Arkadia 3

Niemcz to miejscowość położona w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim, w gminie Osielsko. Ze względu na bardzo korzystną odległość od centrum Bydgoszczy, Niemcz przybrał formę przedmieścia o charakterze mieszkaniowym. Cicha, spokojna okolica eleganckich domów jednorodzinnych i apartamentowców to miejsce idealne dla rodzin czy osób starszych. Urokliwe tereny dają możliwość spacerów, przejażdżek rowerowych i odpoczynku od zgiełku miasta. Sąsiedztwo Parku Krajobrazowego pozwala zaczerpnąć świeżego powietrza a także cieszyć się bliskością zieleni. Przystanki autobusowe (komunikacji ZDMiKP), rozwinięta infrastruktura drogowa zapewniają szybki dojazd do największego miasta w województwie. Miejscowe zabudowania zlokalizowane są w niedalekiej odległości od galerii handlowej, marketu spożywczego, Ogrodu Botanicznego w Myślęcinku, stadniny koni, pola golfowego, basenu i innych atrakcji jakie zapewnia miasto Bydgoszcz. Na terenie Niemcza znajduje się szkoła podstawowa i 2 przedszkola.

Komunikacja

Niemcz oddalony jest od Bydgoszczy ok. 10 km. Podróż autem, drogą krajową nr. 5, zajmuje mniej więcej 16 minut. Komunikację miejską zapewnia kilka linii autobusowych ZDMiKP, odjeżdżających z przystanków rozlokowanych w strategicznych punktach miejscowości. Zaledwie 1500 m dzieli mieszkańców od Galerii Osielsko, w której znajdują się liczne sklepy i restauracje.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Arkadia 3 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 30 metrów od inwestycji Arkadia 3 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niemcz / Kasprowicza.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Arkadia 3 znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole Anglojęzyczne Tęczowa Kraina w odległości 570 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Arkadia 3 w odległości 510 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie