Osiedle pod Złotymi Dębami

Oferta archiwalna

wrocławski, Radwanice, ul. Cedrowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 138 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle pod Złotymi Dębami

5 zdjęć

Osiedle pod Złotymi Dębami
Osiedle pod Złotymi Dębami
Osiedle pod Złotymi Dębami
Osiedle pod Złotymi Dębami

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 36 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 2 do 3 kondygnacji wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Osiedle Pod Złotymi Dębami to osiedle domów w zabudowie szeregowej powstające w podwrocławskich Radwanicach. Zespół 36 realizowanych w kilku etapach domów o tradycyjnej architekturze to projekt łączący funkcjonalność i nowoczesne rozwiązania. Cały kompleks położony jest w spokojnej okolicy, oddalonej od drogi głównej i miejskiego zgiełku, ale jednocześnie dobrze skomunikowanej z Wrocławiem

Domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 173,83 m2 są budowane na działkach od 305 do 520 m2. Domy mają dwie kondygnacje oraz użytkowe poddasze do indywidualnej aranżacji pozwalające dodatkowo uzyskać powierzchnię ok 30m2.

Parter: salon, kuchnia, łazienka, hall, wiatrołap, pomieszczenie gospodarcze, garaż na dwa samochody

Piętro: cztery sypialnie, dwie łazienki, garderoba, hall

Na szczególną uwagę zasługują wysokiej jakości materiały użyte do budowy – ceramiczna dachówka, dobrej jakości pustaki, podwójne ścianki działowe zapewniające doskonałe wyciszenie wnętrz, rolety antywłamaniowe, stropy typu filigran. W salonach istnieje możliwość instalacji kominków.

Garaże w bryle budynku, dwustanowiskowe, wyposażone w bramę garażową z napędem elektrycznym, sterowaną pilotem oraz ogrzewanie.

Kanalizacja miejska, ogrzewanie za pomocą energooszczędnego pieca gazowego.

Teren osiedla zostanie ogrodzony.

Inwestycja Osiedle pod Złotymi Dębami znajduje się w Radwanicach, ul. Cedrowa (0.9 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Arbet Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle pod Złotymi Dębami została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 36 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle pod Złotymi Dębami nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Arbet Sp. z o.o. Sp. k. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski zlokalizowany jest w środkowowschodniej części województwa dolnośląskiego, w sąsiedztwie Wrocławia. W jego skład wchodzą miasta i gminy: Kąty Wrocławskie, Siechnice, Sobótka, Czernica, Długołęka, Jordanów Śląski, Kobierzyce, Mietków, Żórawina. Przez wzgląd na unikalne walory przyrodnicze - Górę Ślęża i zbiornik Mietkowski - powiat wrocławski może pochwalić się doskonałymi warunkami do wypoczynku i rekreacji. Z uwagi na spore zróżnicowanie terenu (obszar ponad 1116 km2), powiat wrocławski można podzielić na część zachodnią i wschodnią. Część zachodnia obejmuje gminy Mietków, Sobótka, Jordanów Śląski, Kąty Wrocławskie, Kobierzyce, Żórawina, część wschodnia - gminy Siechnice, Czernica, Długołęka. Warto wyróżnić również takie miejscowości, jak Kamieniec Wrocławski, Dobrzykowice, Jelcz Laskowice. Zabudowę mieszkalną powiatu wrocławskiego, w przeważającej części stanowią domy jednorodzinne i wielorodzinne a pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne - blisko 11% powierzchni powiatu zajmują kompleksy leśne. Na terenie powiatu znajduje się również Ślężański Park Krajobrazowy, Park Krajobrazowy Dolina Bystrzycy a także poszczególne strefy wyznaczone Obszarem Natura 2000. Sporą popularnością zarówno wśród mieszkańców, jak i turystów cieszy się oferta Ośrodka Sportów Wodnych i Rekreacji Powiatu Wrocławskiego w Borzygniewie. Atrakcyjna lokalizacja, dogodne połączenia komunikacyjne i proinwestycyjna postawa władz lokalnych sprawiają, że powiat wrocławski cieszy się nieustannym zainteresowaniem deweloperów. Mając na uwadze dobro mieszkańców, turystów i inwestorów, na terenie powiatu realizowane są różnego rodzaju projektu - rozbudowywana jest infrastruktura drogowa, prowadzone są inwestycje wspierające rozwój edukacji ekologicznej oraz turystyki.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle pod Złotymi Dębami?

Arteriami o największym znaczeniu w powiecie wrocławskim są: droga ekspresowa S8, łącząca aglomerację wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką oraz autostrada A4, ułatwiająca dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Przez powiat przebiega również droga krajowa nr 94, będąca nieodpłatną alternatywą dla autostrady A4 oraz droga krajowa nr 35 na trasie Golińsk-Mieroszów-Wałbrzych-Świebodzice-Świdnica-Wrocław. Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają również połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle pod Złotymi Dębami mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Osiedle pod Złotymi Dębami znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Radwanice - Dębowa.

Data aktualizacji: 13.07.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu w Radwanicach

Oferty w Radwanicach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: