Osiedle Bluszczańska II

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Bluszczańska, oferowane bezpośrednio przez APM Development Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, Siekierki, ul. Bluszczańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 2 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Bluszczańska II

7 zdjęć

Osiedle Bluszczańska II
Osiedle Bluszczańska II
Osiedle Bluszczańska II
Osiedle Bluszczańska II

Najbliższe inwestycje

 • Blu Residence

  Blu Residence

  Albero Invest

  Lokal użytkowy Siekierki, Mokotów, Warszawa
  ul. Bluszczańska 2
  4.8 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 64 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Mangalia Mokotów II

  Mangalia Mokotów II

  Spravia

  Lokal użytkowy Stegny, Mokotów, Warszawa
  ul. Mangalia 2
  5.2 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 68-139 m2
  • Lokali użytkowych: 3
 • CENTRUM HANDLOWO- USŁUGOWE DOLNA 41

  CENTRUM HANDLOWO- USŁUGOWE DOLNA 41

  Lokaty Budowlane S.A.

  Lokal użytkowy Mokotów, Warszawa
  ul. Dolna 41
  3.5 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 33-483 m2
  • Lokali użytkowych: 3

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • monitoring
 • teren ogrodzony
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • las

Opis Inwestycji

Osiedle Bluszczańska to zespół mieszkaniowy, który powstanie, w zielonej części, najbardziej prestiżowej warszawskiej dzielnicy. Mokotów to dzielnica z tradycjami, która od lat zachowuje swój wyjątkowy charakter, dominują tu rozległe tereny parkowo rekreacyjne i kameralna niska zabudowa.

Osiedle Bluszczańska to nowoczesna lekka architektura doskonale wkomponowana w otaczającą osiedle pełną zieleni okolicę. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest bliskie sąsiedztwo Parku Łazienkowskiego, oraz możliwość szybkiego i dogodnego dojazdu do centrum miasta. Do wszelkich atrakcji stolicy mamy niespełna 5 km. Zielone i ciche sąsiedztwo gwarantujące wypoczynek w scenerii nadwiślańskiej przyrody, prestiżowy adres, a jednocześnie bliskość centrum stanowią o wyjątkowym charakterze tego osiedla. Niewątpliwą zaletą lokalizacji jest fakt iż rejon osiedla objęty jest miejscowym planem zagospodarowania terenu. W bezpośrednim jego sąsiedztwie dopuszczalna jest jedynie zabudowa wielorodzinna z funkcjami usługowymi o wysokości nie przekraczającej 5 kondygnacji. Ciekawym elementem planu jest projektowany w bezpośrednim sąsiedztwie osiedla skwer miejski, którego centralnym elementem będzie fontanna.

Inwestycja Osiedle Bluszczańska II znajduje się na Siekierkach, ul. Bluszczańska (4.4 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez APM Development Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Bluszczańska II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Bluszczańska II nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli APM Development Sp. z o.o. przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 400 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Żelbetowa monolityczna.

Dach

Stropodach płaski, pogrążony kryty papą termozgrzewalną, izolowany termicznie. Odwodnienie dachów głównych grawitacyjne pionami wewnętrznymi w budynku.

Elewacja

Tynk drewnopodobny TISEREC. Płyty kamienne mocowane na kotwach ze stali nierdzewnej. Pod okładzinami wełna mineralna. Pozostałe elewacje pokryte tynkiem cienkowarstwowym mineralnym malowanym farbą sylikonową z izolacją cieplną: styropian.

Stolarka okienna

Okna i drzwi balkonowe PCV z okładziną drewnopodobną barwioną w masie na zewnątrz o podwyższonej akustyce, szyby zespolone o współczynniku U=1,0 W/m2K,nawiewniki w górnej części ram okiennych dla zapewnienia wymaganej infiltracji powietrza. Szklenie spełniające warunki izolacyjności akustycznej wg operatu akustycznego.

Drzwi zewnętrzne

Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy C.

Balkony

Balkony/Loggie: Posadzki: gres (mat, satyna) mrozoodporny, antypoślizgowy NOWA GALA QZ. Balustrady zewnętrzne o konstrukcji ze stali ocynkowanej malowanej proszkowo, pochwyt – stal nierdzewna, wypełnienie szkłem bezpiecznym. Wydzielenia między balkonami murowane - tynkowane.

Posadzka

Szlichta cementowa zatarta na ostro – min 4 cm, o wysokiej izolacyjności akustycznej (na dwóch warstwach styropianu o łącznej grubości min 5 cm).

Ściany

W pomieszczeniach mieszkalnych tynki gipsowe maszynowe, jednokrotnie malowane. W łazienkach i WC tynki cementowo-wapienne lub tynki gipsowe zacierane na ostro do 2 m wysokości, powyżej zatarte na gładko, gruntowane

Sufity

Tynki gipsowe maszynowe, jednokrotnie malowane.

Parapety wewnętrzne

Z konglomeratu marmurowego dopasowanego do kolorystyki okien.

Instalacje

Instalacja elektryczna, instalacja c.o., instalacja wodna i kanalizacyjna, instalacja RTV, instalacja telefoniczna i internetowa, instalacja domofonowa.

Ogrzewanie

Ogrzewanie z miejskiej sieci ciepłowniczej.

Wentylacja

Grawitacyjna, kształtki ceramiczne , izolacja według projektu, w pomieszczeniach wentylowanych anemostaty piony łazienkowe, piony kuchenne (wentylacja i pion wyciągowy okapów). Nawiewniki okienne według projektu arch-bud.

Wyposażenie łazienki

Instalacja kanalizacji – z PCV, podejścia nawierzchniowo obudowane płytą GK, częściowo podejścia w podbudowach posadzek.

Wyposażenie kuchni

Instalacja elektryczna w kuchni - dla kuchni elektrycznej wypust z kostką zaciskową umieszczoną w puszce (odrębnie zabezpieczone w TM), gniazda wtykowe dla okapu i zmywarki, 3 gniazda nadblatowe + gniazdo do lodówki.

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 29520 zł.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest w warszawskiej dzielnicy Mokotów, przy ul. Bluszczańskiej.

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Bluszczańska II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Bluszczańska II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Osiedle Bluszczańska II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Batalionu AK "Bałtyk" 02.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Bluszczańska II w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 14.12.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: