Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Nautilus

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Świerczewskiego, oferowane bezpośrednio przez

Apartamenty Nautilus

Mielno, ul. Świerczewskiego 34

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 63 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty NautilusApartamenty Nautilus

34 zdjęcia

Apartamenty Nautilus
Apartamenty Nautilus
Apartamenty Nautilus
Apartamenty Nautilus

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • recepcja
 • winda
 • Wykończenie pod klucz

Rekreacja

 • basen
 • sauna
 • sala fitness

Przyroda w okolicy

 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 85 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

wykończenie pod klucz

Wyposażenie łazienki

- płytki podłogowe, płytki ścienne – częściowa zabudowa płytkami ścian - ceramika: umywalka stojąca lub wisząca, muszla klozetowa z deską - kabina i brodzik / kabina - lustro - oświetlenie: na suficie, nad lustrem punktowe, - armatura: bateria umywalkowa, zestaw prysznicowy - uchwyt na papier, szczotka wc, haczyki na ręczniki - komplet małych i dużych ręczników (w zależności od ilości osób w pokoju) - drzwi wewnętrzne

Wyposażenie kuchni

- stała zabudowa kuchni – szafki kuchenne - podejście elektryczne pod płytę grzewczą, lodówka podblatowa, podejście elektryczne pod pochłaniacz wolnowiszący, zlewozmywak z baterią, czajnik elektryczny - komplet talerzy, sztućców, szklanek i kubków (ilość zależna od wielkości lokalu) - otwieracz do butelek - okładzina podłogowa – terakota/wykładzina dywanowa/wykładzina PCV/panel podłogowy - oświetlenie sufitowe

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się morze

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Nasz obiekt to z jednej strony wakacyjny apart-hotel a z drugiej rodzinny obiekt gwarantujący spokój, ciszę oraz miłą atmosferę.

Rozwiązania architektoniczne w naszym obiekcie umożliwiają realizowanie rodzinnych wypoczynków z dziećmi, organizowanie konferencji biznesowych i imprez okolicznościowych.

Zapraszamy do naszego obiektu wszystkich, którzy cenią sobie piękno przyrody, aktywny wypoczynek ,rodzinną atmosferę oraz tych, którzy chcą połączyć spotkanie biznesowe z relaksem i odpoczynkiem.

We wnętrzach naszego apart-hotelu znajdą Państwo doskonałą dwupoziomową restaurację, kawiarnię na dachu IV kondygnacji z widokiem na Jezioro Jamno, basen wraz z częścią SPA, salę wykładową oraz kulkolandię , gdzie najmłodsi pod okiem wyspecjalizowanego opiekuna spędzą miło czas.

Przygotowaliśmy dla Państwa 85 w pełni umeblowanych i wyposażonych apartamentów. Każdy Apartament składa się z pokoju dziennego, łazienki oraz małego aneksu kuchennego. By podziwiać piękno okolicy , każdy apartament ma przestronny balkon.

Wszystkie przedstawione Państwu powyżej atuty gwarantują, że nasz obiekt będzie całorocznie wynajmowany i stanowił będzie atrakcyjną lokatę kapitału dla przyszłego Nabywcy. Kupiony lokal można przeznaczyć wyłącznie na wynajem lub do użytku własnego albo w opcji mieszanej - częściowo na wynajem a częściowo na użytek własny.

Lokując kapitał w naszej inwestycji , zysk z najmu (na podstawie naszych szacunków oraz aktualnych danych z rynku usług turystycznych), kilkukrotnie przekracza oprocentowanie lokat bankowych dla zainwestowanych środków!

Zabezpieczeniem lokowanych środków jest kupowany apartament wraz z udziałem w częściach wspólnych budynku, parkingu oraz terenach zielonych wokół obiektu. Każdy kupiony przez Państwa apartament spełnia wymogi odrębnego lokalu mieszkalnego lub usługowego i będzie miał założoną indywidualną księgę wieczystą.

Inwestycja Apartamenty Nautilus znajduje się w Mielnie, ul. Świerczewskiego 34 (3.2 km od Koszalina), została zrealizowana przez Apartamenty Nautilus.

Inwestycja Apartamenty Nautilus została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 85 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 4 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Nautilus nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Apartamenty Nautilus przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne
 • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja obiektu gwarantuje bliskość kurortu nadmorskiego – Mielna z licznymi restauracjami, miejscami wypoczynku i rozrywki (puby, dyskoteki, wesołe miasteczka). Mielno z okolicą to również miejsce aktywnej turystyki – szlaki spacerowe i ścieżki rowerowe, miejsca do ćwiczeń i rekreacji.

Po drodze z naszego obiektu do Mielna znajduje się uroczy port rybacki w Unieściu, serwujący zawsze świeżo wędzone i smażone ryby, odławiane codziennie rankiem z naszego Morza Bałtyckiego.

Powiat Koszaliński położony jest w pół­nocno – wschodniej części województwa zachodniopomorskiego. Liczy 64205 mieszkańców, gdzie 31945 stanowią mężczyźni natomiast kobiety 32260. Jego ogólna powierzchnia wynosi 1669 km², z czego 34,1% zajmują grunty orne, 42,8% lasy i tereny leśne, a 23,1% pozostałe grunty.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Nautilus?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Nautilus mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 393 metrów od inwestycji Apartamenty Nautilus znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ku Łazom (nieużywany).

Data publikacji: 04.07.2017
Data aktualizacji: 31.10.2022

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023