Apartamenty Modrzewiowa

Apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Apartamenty Modrzewiowa

gryficki, Niechorze, ul. Modrzewiowa 1

Uwaga

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 48 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Modrzewiowa

3 zdjęcia

Apartamenty Modrzewiowa
Apartamenty Modrzewiowa
Apartamenty Modrzewiowa

Najbliższe inwestycje

 • Baltic Park 2 Pogorzelica

  Master House Sp. z o.o. Sp. K.

 • Sandra Apartamenty etap 2
  od: 9 900 zł/m2

  SANDRA Apartamenty

 • Silamar Niechorze Zaciszna
  od: 8 500 zł/m2

  Silamar

Opis Inwestycji

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu naszą kolejną prestiżową inwestycję w malowniczej nadmorskiej miejscowości Niechorze.

P&M Development to profesjonalny zespół z pasją, który wieloletnie doświadczenia w branży nieruchomościowej przekłada na budowę prestiżowych apartamentów. W 2020 roku zakończyliśmy z dużym sukcesem nasz pierwszy w regionie, projekt: „Apartamenty Kapitańska” w miejscowości Niechorze.

Apartamenty Modrzewiowa to 14 ekskluzywnych apartamentów oddalonych raptem 1 minutę drogi od morza i najpiękniejszych zachodniopomorskich plaż. Apartamenty mieszczą się w dwukondygnacyjnym budynku wraz z antresolami. Szerokie tarasy i otoczenie sosnowych drzew będzie okazją do pożądanego wypoczynku.

Apartamenty są w konfiguracji minimum dwupokojowych, każde z wyznaczonym miejscem parkingowym. Sprzedawane w standardzie deweloperskim, albo na życzenie pod klucz w dwóch Pakietach Business lub Prestige. Budynek charakteryzuje połączenie tradycji z nowoczesnością, które idealnie komponuje się z nadmorskim otoczeniem.

Apartamenty są sprzedawane jako lokale użytkowe co pozwala na odliczenie podatku VAT dla każdego podatnika (osoby fizyczne oraz prowadzący działalność gospodarczą ) Dla właścicieli Apartamentów Modrzewiowa, którzy byliby zainteresowani wynajmem krótkoterminowym mamy możliwość rekomendacji odpowiedniej firmy obsługującej.

Dla najmłodszych mieszkańców 10 m od Apartamentów Modrzewiowa pośród sosnowych drzew jest ogrodzony plac zabaw, a dla miłośników grilla miejsce na spotkania z przyjaciółmi .

Apartamenty Modrzewiowa, znajdują się blisko morza na plażę dojdziesz w 1 minutę !

Istnieje również możliwość wykończenia na życzenie „pod klucz” w pakietach Business oraz Prestige

Inwestycja Apartamenty Modrzewiowa znajduje się w Niechorzu, ul. Modrzewiowa 1 (28.5 km od Kołobrzegu), jest realizowana przez dewelopera Apartamenty Modrzewiowa.

Inwestycja Apartamenty Modrzewiowa jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych apartamentów. Budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Modrzewiowa pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 29 do 41 metrów kwadratowych w cenie od 12 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Apartamenty Modrzewiowa przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2022 roku
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba apartamentów
cała inwestycja składa się z 14 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, internet, klimatyzacja, TV kablowa, inteligentny dom
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze
Typ nieruchomości:

Lokalizacja inwestycji

Powiat gryficki to leżący w woj. zachodniopomorskim region o powierzchni 1017 km2. Zamieszkiwany jest przez ponad 61 500 osób. Składa się z 6 gmin oraz trzech miast, a jego siedzibą są Gryfice. Graniczy z czterema powiatami, a od północy sąsiaduje z Morzem Bałtyckim, co decyduje o jego nieprzeciętnych walorach turystycznych. Przepływa tędy rzeka Rega. W zależności od konkretnych miejscowości, występuje tu zabudowa typowa dla wsi lub małych miast ze sporą liczbą klimatycznych zabytków, głównie kościołów. Ponad 66% powierzchni to użytki rolne, co zapewnia mieszkańcom odpoczynek od atmosfery wielkomiejskiej. W regionie funkcjonują instytucje niezbędne mieszkańcom w codziennym życiu. Jest tu m.in. 21 podstawówek i 14 gimnazjów. W Gryficach mieści się szpital specjalistyczny i działa pogotowie ratunkowe. Rozwija się tu sport, a ok. 15 klubów daje możliwość uprawiania różnych dyscyplin. Mieszczą się tu trzy muzea. Powiat daje łącznie dostęp do ponad 50 placówek kulturalnych. Przez region biegnie droga krajowa nr 6 oraz 7 dróg wojewódzkich. Funkcjonuje tu transport wodny i kolejowy.

Komunikacja

Południową część powiatu przecina droga krajowa nr 6, która jest częścią europejskiej trasy E28. Biegną tędy także drogi wojewódzkie nr: 102, 103, 105, 108, 109, 110 i 152. W Mrzeżynie zlokalizowany jest port morski, a w Niechorzu i Rewalu znajdują się przystanie. Przez powiat przebiega trasa kolejowa prowadząca do Koszalina.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Modrzewiowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Apartamenty Modrzewiowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niechorze Bursztynowa.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Modrzewiowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 100 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 130 m znajduje się abc, w odległości 140 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Modrzewiowa w odległości 210 m znajduje się Basen, w odległości 230 m znajduje się Basen, w odległości 260 m znajduje się Basen.

Data publikacji: 19.02.2021
Data aktualizacji: 20.02.2021
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: