Nowe Przylesie

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezANA DOM Anna Mołodecka

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 406 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • West End Apartments(1.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Domańskiego (2.3 km od centrum Opola)
  Ceny od: 5 500 brutto/m2
  West End Apartments
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 29 - 75 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  West End Apartments Sp. z o.o. Sp. K.
 • Apartamenty Barona(2.1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Opole, ul. Józefa Barona (3.2 km od centrum Opola)
  Apartamenty Barona
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 103
  Powierzchnia: 27 - 68 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Hreit

Opis Inwestycji

Doskonałe miejsce do wygodnego życiaW pięknym miejscu mieszka się lepiej. To dlatego osiedle Nowe Przylesie zostało pomyślane jako funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. Projektanci postarali się, aby inwestycja odznaczała się designerskim sznytem, co będzie widać w przestrzeni osiedla.Mieszkania z widokiem na wygodę!Trudno wyobrazić sobie prawdziwą wygodę bez możliwości wypicia kawy na świeżym powietrzu. Każde mieszkanie na osiedlu Nowe Przylesie posiadać będzie indywidualny, duży taras, a mieszkańcy lokali parterowych będą mogli wypoczywać po pracy w swoim własnym ogrodzie.Osiedle Nowe Przylesie to projekt wszechstronny i uniwersalny. Dzięki lokalizacji, jak i innym zaletom, będzie znakomitym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą mieszkać w estetycznym miejscu blisko centrum miasta, bez obawy o wybudowanie kolejnych inwestycji w sąsiedztwie. Dobrze poczują się tu zarówno single i indywidualiści, jak i pary planujące wspólne życie. Będzie to również doskonała opcja dla rodzin z dziećmi.Osiedle Nowe Przylesie, to również doskonała lokata kapitału. Mieszkania inwestycyjne, wykończone pod klucz to odpowiedź na potrzeby szerokiej grupy nabywców – apartamenty mogą zostać wykorzystane do celów biznesowych lub być alternatywną opcją zakwaterowania dla pracowników pobliskiej strefy ekonomicznej.Zacznijmy jednak od początku. Żeby tuż po dobrej decyzji o zamieszkaniu na osiedlu Nowe Przylesie żyło się jeszcze wygodniej, zaproponujemy także wykończenie "pod klucz" w jednym z uzgodnionych standardów lub indywidualnie, we współpracy z profesjonalnym biurem projektowym. Istnieje możliwość wygodnego skredytowania całości mieszkania i tym samym zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. We wszystkim doradzą i pomogą nasi doradcy.Twoja przestrzeń. W ramach osiedle Nowe Przylesie powstaną dwa budynki pięciokondygnacyjne, a w nich łącznie 137 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Nie za dużo, nie za mało,lecz dokładnie tyle, by wszyscy czuli, że mają komfortową przestrzeń do życia. Kawalerki, od ok. 30 m do dużych mieszkań rodzinnych i ekskluzywnych apartamentów o powierzchni 115 m .Osiedle kompletne! Części wspólne osiedla Nowe Przylesie to jakość i design per se. Dla wygody i dobrego samopoczucia mieszkańców, osiedle wzbogacone zostanie terenami zielonymi, placem zabaw oraz ławkami. W ramach inwestycji każdy z budynków dysponuje podziemną halą garażową. Między budynkami powstaną miejsca parkingowe oraz miejsce na rowery. Do dyspozycji mieszkańców będą także drobne usługi w części parterowej budynku. Teren będzie częściowo ogrodzony, z zapewniającą bezpieczeństwo elektroniczną kontrolą dostępu.

Inwestycja Nowe Przylesie znajduje się w Opolu, ul. 10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej (2.8 km od centrum Opola), sprzedaż prowadzi ANA DOM Anna Mołodecka

Inwestycja Nowe Przylesie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 137 nowych mieszkań. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Przylesie pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 30 do 115 metrów kwadratowych w cenie od 5 400 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 137 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, teren ogrodzony, usługi w budynku, patio / dziedziniec.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Przylesie

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Przylesie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji Nowe Przylesie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przylesie - Cmentarz (816).

Data publikacji: 16.04.2020

Data aktualizacji: 24.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie