Nowe Przylesie

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. 10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej, oferowane bezpośrednio przez

ANA DOM Anna Mołodecka

Opole, ul. 10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 90 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowe Przylesie

9 zdjęć

Nowe Przylesie
Nowe Przylesie
Nowe Przylesie
Nowe Przylesie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 137 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 275 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Doskonałe miejsce do wygodnego życia

W pięknym miejscu mieszka się lepiej. To dlatego osiedle Nowe Przylesie zostało pomyślane jako funkcjonalne, ale również bardzo estetyczne. Projektanci postarali się, aby inwestycja odznaczała się designerskim sznytem, co będzie widać w przestrzeni osiedla.

Mieszkania z widokiem na wygodę!

Trudno wyobrazić sobie prawdziwą wygodę bez możliwości wypicia kawy na świeżym powietrzu. Każde mieszkanie na osiedlu Nowe Przylesie posiadać będzie indywidualny, duży taras, a mieszkańcy lokali parterowych będą mogli wypoczywać po pracy w swoim własnym ogrodzie.

Osiedle Nowe Przylesie to projekt wszechstronny i uniwersalny. Dzięki lokalizacji, jak i innym zaletom, będzie znakomitym wyborem dla wszystkich tych, którzy chcą mieszkać w estetycznym miejscu blisko centrum miasta, bez obawy o wybudowanie kolejnych inwestycji w sąsiedztwie. Dobrze poczują się tu zarówno single i indywidualiści, jak i pary planujące wspólne życie. Będzie to również doskonała opcja dla rodzin z dziećmi.

Osiedle Nowe Przylesie, to również doskonała lokata kapitału. Mieszkania inwestycyjne, wykończone pod klucz to odpowiedź na potrzeby szerokiej grupy nabywców – apartamenty mogą zostać wykorzystane do celów biznesowych lub być alternatywną opcją zakwaterowania dla pracowników pobliskiej strefy ekonomicznej.

Zacznijmy jednak od początku. Żeby tuż po dobrej decyzji o zamieszkaniu na osiedlu Nowe Przylesie żyło się jeszcze wygodniej, zaproponujemy także wykończenie "pod klucz" w jednym z uzgodnionych standardów lub indywidualnie, we współpracy z profesjonalnym biurem projektowym. Istnieje możliwość wygodnego skredytowania całości mieszkania i tym samym zaoszczędzenia czasu i pieniędzy. We wszystkim doradzą i pomogą nasi doradcy.

Twoja przestrzeń. W ramach osiedle Nowe Przylesie powstaną dwa budynki pięciokondygnacyjne, a w nich łącznie 137 nowoczesnych mieszkań o zróżnicowanych metrażach. Nie za dużo, nie za mało,lecz dokładnie tyle, by wszyscy czuli, że mają komfortową przestrzeń do życia. Kawalerki, od ok. 30 m do dużych mieszkań rodzinnych i ekskluzywnych apartamentów o powierzchni 115 m .

Osiedle kompletne! Części wspólne osiedla Nowe Przylesie to jakość i design per se. Dla wygody i dobrego samopoczucia mieszkańców, osiedle wzbogacone zostanie terenami zielonymi, placem zabaw oraz ławkami. W ramach inwestycji każdy z budynków dysponuje podziemną halą garażową. Między budynkami powstaną miejsca parkingowe oraz miejsce na rowery. Do dyspozycji mieszkańców będą także drobne usługi w części parterowej budynku. Teren będzie częściowo ogrodzony, z zapewniającą bezpieczeństwo elektroniczną kontrolą dostępu.

Inwestycja Nowe Przylesie znajduje się w Opolu, ul. 10-tej Sudeckiej Dywizji Zmechanizowanej (2.8 km od centrum Opola), sprzedaż prowadzi ANA DOM Anna Mołodecka.

Inwestycja Nowe Przylesie została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 137 nowych mieszkań znajdujących się w 2 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Przylesie nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka, a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, kilka dużych galerii handlowych, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowe Przylesie?

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie zarówno do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i kilka linii nocnych. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się też kilka stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Przylesie mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1430 metrów od inwestycji Nowe Przylesie znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Opole Zachodnie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Nowe Przylesie znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Przylesie znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Publiczna Szkoła Podstawowa nr 9 im. Jana Łangowskiego w Opolu w odległości 680 m, szkoła w odległości 700 m, Publiczne Przedszkole nr 24 "Chatka Puchatka" w odległości 800 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Przylesie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 670 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 880 m, Optima Medycyna SA w odległości 920 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Przylesie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się euro, w odległości 560 m znajduje się abc, w odległości 950 m znajduje się POLOmarket.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Przylesie w odległości 630 m znajduje się Kort tenisowy 2, w odległości 630 m znajduje się Kort tenisowy, w odległości 690 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 16.04.2020
Data aktualizacji: 22.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: