Harmonia Park II

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAMprojekt Sp. z o.o. Sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 20 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Azymut na spokój(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż gdański, Straszyn, ul. Wschodnia (2.3 km od Gdańska)
  Ceny od: 4 537/m2
  Azymut na spokój
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 118 - 123 m2
  Liczba pokoi: 5
  Rohe Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

To nowoczesne osiedle na terenie którego zaplanowano atrakcje umożliwiające zabawę, integrację międzysąsiedzką i wspólne spędzanie czasu.Wyjątkowa przestrzeń zewnętrzna dla najmłodszych będzie zachęcała dzieci do wyjścia na podwórko, a ich rodziców do aktywnego spędzania czasu ze swoimi pociechami.W trosce o bezpieczeństwo przyszłych mieszkańców wjazd na teren osiedla będzie strzeżony przez ochronę i wyposażony w szlaban.Osiedle Harmonia Park składać się będzie z komfortowych domów z garażem oraz lokali mieszkalnych spełniających funkcję domów zrealizowanych w zabudowie szeregowej.Bezpośrednia bliskość lasu, dostarcza niesamowitych widoków z okna, które umożliwiają obcowanie z roztaczającą się naturą.

Inwestycja Harmonia Park II znajduje się w Bąkowie, ul. Wiśniowy Sad (2 km od Gdańska), została zrealizowana przez dewelopera AMprojekt Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Harmonia Park II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 5 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Harmonia Park II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 113 do 146 metrów kwadratowych w cenie od 385 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper AMprojekt Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: monitoring.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się las.

Lokalizacja inwestycji Harmonia Park II

Powiat gdański leży w centrum woj. pomorskiego, bezpośrednio granicząc od północy z Trójmiastem. Składa się z 8 gmin, które zajmują łącznie 793 km2 i zamieszkiwane są przez ok. 80 000 osób. Region jest zróżnicowany pod względem rzeźby terenu i typu zabudowy. Wyróżnia się miasto Pruszcz Gdański, którego architektura ma charakter . W gminach wiejskich dominują domy jednorodzinne. Niemal 70% powiatu zajmują użytki rolne, a spokojna okolica dobrze komponuje się z bliskością Trójmiasta zapewniającego dostęp do wysoko rozwiniętej kultury i rozbudowanego zaplecza handlowego oraz usługowego. Na terenie samego powiatu widoczne jest dostatnio rozwinięte zaplecze oświatowe, medyczne i kulturalno-sportowe. Działają tu szkoły różnego szczebla, znajduje się ponad 20 przychodni i gabinetów lekarskich. Nie brakuje obiektów sportowych (np. kompleksy boisk Orlik) ani terenów rekreacyjnych. Jednym z głównych atutów regionu jest świetne połączenie komunikacyjne z Trójmiastem i resztą kraju. Biegną tędy trzy ważne arterie drogowe i 5 dróg wojewódzkich, a ok. 25 km od powiatu mieści się lotnisko.

Komunikacja

Przez powiat gdański przebiega trasa europejska E75, której fragmentem jest autostrada A1 oraz drogi krajowe nr 91 i 7, przy czym ta druga na pewnym odcinku jest drogą ekspresową. Ponadto przez powiat przechodzą drogi wojewódzkie nr: 221, 222, 226, 227 i 233. Kursują tu linie autobusów aglomeracyjnych i regionalnych, a w gminie Przywidz kursują autobusy PKS. Do powiatu dociera też Szybka Kolej Miejska z Trójmiasta i funkcjonuje transport kolejowy PKP. Centrum powiatu znajduje się jedynie ok. 25 km od lotniska w Gdańsku.

Data publikacji: 07.08.2019

Data aktualizacji: 07.08.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie