Nowa Sadowa

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Sadowa, oferowane bezpośrednio przez

AMAK Michał Kasprzycki

Lubawa, ul. Sadowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 64 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Nowa Sadowa

1 zdjęcie

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • winda
  • wózkarnia
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 76 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Osiedle NOWA SADOWA to miejsce, które łączy bliskość natury z sąsiedztwem miasta. Położone jest przy ul. Sadowej na obrzeżach Lubawy.

Nowoczesny design i dbałość o wszystkie detale pozwoliły stworzyć projekt spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wysoki standard realizacji i najwyższa jakość zastosowanych materiałów to gwarancja bezpieczeństwa na lata.

W budynku nr 1 znajdą się mieszkania o zróżnicowanych metrażach i funkcjonalnych rozkładach (od 2 do 4 pokoi). Do każdego z nich przynależeć będzie balkon i komórka lokatorska. Optymalnie zaprojektowane konfiguracje wnętrz umożliwią realizację indywidualnych potrzeb przyszłych mieszkańców, a balkony pozwolą na stworzenie dodatkowej strefy relaksu.

W mieszkaniach M30, M31, M32, M45, M46, M47, M48, M49, M50, M51 oraz M52 istnieje możliwość wyboru przez Klienta balkonu lub tarasu utwardzonego z terenem zielonym .

Projektując Osiedle NOWA SADOWA zadbaliśmy o odpowiednią infrastrukturę tworząc unikatowe miejsce, w którym przebywanie będzie przyjemnością.

W budynku znajdować się będą cichobieżne windy, przestronne klatki schodowe oraz hala garażowa. Mieszkańcy będą mogli korzystać ze specjalnych pomieszczeń służących do bezpiecznego przechowywania sprzętu sportowo-rekreacyjnego oraz wózków dziecięcych.

Inwestycja Nowa Sadowa znajduje się w Lubawie, ul. Sadowa (13.8 km od Iławy), została zrealizowana przez AMAK Michał Kasprzycki.

Inwestycja Nowa Sadowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 76 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowa Sadowa nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AMAK Michał Kasprzycki przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Lubawa to miasto położone w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie iławskim. Lubawa leży na wschodnich krańcach Ziemi Chełmińskiej, w obrębie Parku Krajobrazowego Wzgórz Dylewskich. Powierzchnia miasta wynosi 16,84 km2 i zamieszkuje ją ok. 10 tysięcy mieszkańców. Lubawa ma bardzo dobrze rozwiniętą gospodarkę. Jeśli chodzi o atrakcje, na terenie miasta znajdują się: Miejski Ośrodek Kultury, Miejska Biblioteka Publiczna, Kino “Pokój”, Park Linowy Ośrodka Sportu i Rekreacji. Ponadto w pobliżu usytuowane jest Jezioro Kuligi oddalone o 13 km od Lubawy, stok narciarski Dylewska Góra. Na terenie miasta funkcjonują: 2 przedszkola, szkoła podstawowa oraz zespół szkół, liczący: liceum ogólnokształcące, 2 technika oraz dwie zasadnicze szkoły zawodowe.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Nowa Sadowa?

Przez Lubawę przebiega droga krajowa nr 15 oraz dwie drogi wojewódzkie: nr 537 łącząca Lubawę z Pawłowem do S7 oraz droga nr 541.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowa Sadowa składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 20 m znajduje się Biedronka, w odległości 110 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowa Sadowa w odległości 500 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.08.2020
Data aktualizacji: 10.03.2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: