Apartamenty Gardenia

Apartament wakacyjny
ARCHIWALNA

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezA&M Agnieszka i Maciej Kaczorowscy Sp.j.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 133 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Apartamenty Międzywodzie(0.2 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzywodzie, ul. Wojska Polskiego (52.6 km od Szczecina)
  Apartamenty Międzywodzie
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 42
  Powierzchnia: 24 - 85 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  asset home – Przedstawiciel Dewelopera
 • 5 To The Sea(1.4 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Międzywodzie, ul. Wczasowa (51.8 km od Szczecina)
  5 To The Sea
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 22
  Powierzchnia: 33 - 65 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  WW Building Development
 • Apartamenty Dziwnów(2.1 km dalej)
  Apartament wakacyjny

  Nowe mieszkania na sprzedaż kamieński, Dziwnów, ul. Armii Krajowej (53.2 km od Szczecina)
  Ceny od: 7 500/m2
  Apartamenty Dziwnów
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 40 - 44 m2
  Liczba pokoi: 2
  WSM DOM S.C.

Opis Inwestycji

Fantastyczne położenie na skraju lasu w odległości 150 metrów od morza w bocznej uliczce blisko centrum, daje gwarancję komfortowego wypoczynku na łonie natury. Realizacja inwestycji zakłada budowę dwóch skrzydeł A i B. Skrzydło A jest położone wzdłuż ulicy Westerplatte z dwoma klatkami wejściowymi oraz z miejscami garażowymi dla większości mieszkań na poziomie piwnic. Skrzydło B zaś znajduje się wzdłuż linii lasu i w założeniach jest bliźniaczo podobne do skrzydła A. W obydwu skrzydłach planowana jest budowa po 43 mieszkania.Budynki będą składać się z trzech kondygnacji mieszkalnych oraz - w przypadku czterech mieszkań w każdym skrzydle - jest czwarta kondygnacja pełniąca funkcję antresol mieszkań dwupoziomowych. Charakterystyka budynków wraz z architekturą ma spełniać poczucie komfortu, intymności i spokoju. W tym celu planowana budowa mieszkań poziomu parteru przewiduje dla większości mieszkań bezpośrednie wyjście na ogród oraz możliwość wypoczynku pod zadaszeniem na tarasie przyległym do mieszkania. Mieszkania na tym poziomie są jedno- lub dwupokojowe i mają od ok. 34 m2 do 46 m2.Piętra pierwsze i drugie posiadają mieszkania jedno- lub dwupokojowe o powierzchni od około 26 m2 do 45 m2. Wszystkie mieszkania na tych poziomach posiadają balkony z zadaszeniem. Balkony są wielkości 6,2 m2 oraz - w mieszkaniach narożnych, bardzo atrakcyjne - o wielkości 15,5 m2. Na drugiej kondygnacji na środku długości budynku znajdują się mieszkania dwupoziomowe z trzema pokojami. W każdym ze skrzydeł są cztery takie mieszkania. Biorąc pod uwagę ich układ, wielkość około 61 m2, bardzo komfortowe tarasy oraz balkony na niższej kondygnacji, uważamy że takie mieszkania sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.Dodatkowym atutem dającym poczucie komfortu jest planowane miejsce na rowery oraz plac zabaw dla dzieci. Cały obiekt zaplanowano w ten sposób, aby przyjeżdżającym na wypoczynek dawał możliwość relaksu w otoczeniu zagospodarowanego terenu ogródków, placu zabaw dla dzieci oraz bliskości morza i lasów sosnowych, które są gwarancją wyjątkowej atmosfery, poczucia spokoju i prywatności.

Inwestycja Apartamenty Gardenia znajduje się w Międzywodziu, ul. Westerplatte 18 (52.5 km od Szczecina), została zrealizowana przez dewelopera A&M Agnieszka i Maciej Kaczorowscy Sp.j..

Inwestycja Apartamenty Gardenia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych apartamentów. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Gardenia pozostało na sprzedaż 0 apartamentów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper A&M Agnieszka i Maciej Kaczorowscy Sp.j. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 86 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Gardenia

Międzywodzie to miejscowość położona wśród sosnowych lasów. Jej północną granicę wyznacza Bałtyk, a południową Zalew Kamieński. Położone na Wyspie Wolin Międzywodzie to doskonałe miejsce dla aktywnego wypoczynku. To świetna baza wypadowa do poznawania tej kryjącej wiele tajemnic wyspy. Blisko jest stąd do Wolińskiego Parku Narodowego, pola golfowego w Kołczewie, osady wikingów w Wolinie czy Międzyzdrojów. Miłośnicy wodnych sportów, oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zalewu Kamieńskiego, u brzegu którego położony jest gruntownie zmodernizowany i dostosowany do europejskich standardów pirs dla żeglarzy. Na terenie Międzywodzia znajduje się kilka dużych ośrodków rehabilitacyjnych, głównie dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i narządów ruchu. Znajdują się tutaj zejścia na plaże przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W kilku ośrodkach wypoczynkowych czynne są kryte baseny. Tak jak w pozostałych miejscowościach, plaża jest tu czysta i szeroka. Oprócz tego w Międzywodziu działa wiele różnych lokali gastronomicznych, sklepów z pamiątkami oraz kino.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Gardenia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Apartamenty Gardenia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Gardenia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 130 m znajduje się Hit, w odległości 290 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 310 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Gardenia w odległości 380 m znajduje się Basen, w odległości 390 m znajduje się siłownia.

Data publikacji: 11.03.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie