Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Apartamenty Gardenia

Oferta archiwalna

Apartamenty na sprzedaż ul. Westerplatte, oferowane bezpośrednio przez

A&M Agnieszka i Maciej Kaczorowscy Sp.j.

kamieński, Międzywodzie, ul. Westerplatte 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 38 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty GardeniaApartamenty Gardenia

10 zdjęć

Apartamenty Gardenia
Apartamenty Gardenia
Apartamenty Gardenia
Apartamenty Gardenia

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba apartamentów:

cała inwestycja składa się z 86 apartamentów

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Typ nieruchomości:

Opis inwestycji

Fantastyczne położenie na skraju lasu w odległości 150 metrów od morza w bocznej uliczce blisko centrum, daje gwarancję komfortowego wypoczynku na łonie natury. Realizacja inwestycji zakłada budowę dwóch skrzydeł A i B. Skrzydło A jest położone wzdłuż ulicy Westerplatte z dwoma klatkami wejściowymi oraz z miejscami garażowymi dla większości mieszkań na poziomie piwnic. Skrzydło B zaś znajduje się wzdłuż linii lasu i w założeniach jest bliźniaczo podobne do skrzydła A. W obydwu skrzydłach planowana jest budowa po 43 mieszkania.

Budynki będą składać się z trzech kondygnacji mieszkalnych oraz - w przypadku czterech mieszkań w każdym skrzydle - jest czwarta kondygnacja pełniąca funkcję antresol mieszkań dwupoziomowych. Charakterystyka budynków wraz z architekturą ma spełniać poczucie komfortu, intymności i spokoju. W tym celu planowana budowa mieszkań poziomu parteru przewiduje dla większości mieszkań bezpośrednie wyjście na ogród oraz możliwość wypoczynku pod zadaszeniem na tarasie przyległym do mieszkania. Mieszkania na tym poziomie są jedno- lub dwupokojowe i mają od ok. 34 m2 do 46 m2.

Piętra pierwsze i drugie posiadają mieszkania jedno- lub dwupokojowe o powierzchni od około 26 m2 do 45 m2. Wszystkie mieszkania na tych poziomach posiadają balkony z zadaszeniem. Balkony są wielkości 6,2 m2 oraz - w mieszkaniach narożnych, bardzo atrakcyjne - o wielkości 15,5 m2. Na drugiej kondygnacji na środku długości budynku znajdują się mieszkania dwupoziomowe z trzema pokojami. W każdym ze skrzydeł są cztery takie mieszkania. Biorąc pod uwagę ich układ, wielkość około 61 m2, bardzo komfortowe tarasy oraz balkony na niższej kondygnacji, uważamy że takie mieszkania sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających klientów.

Dodatkowym atutem dającym poczucie komfortu jest planowane miejsce na rowery oraz plac zabaw dla dzieci. Cały obiekt zaplanowano w ten sposób, aby przyjeżdżającym na wypoczynek dawał możliwość relaksu w otoczeniu zagospodarowanego terenu ogródków, placu zabaw dla dzieci oraz bliskości morza i lasów sosnowych, które są gwarancją wyjątkowej atmosfery, poczucia spokoju i prywatności.

Inwestycja Apartamenty Gardenia znajduje się w Międzywodziu, ul. Westerplatte 18 (1.2 km od centrum Międzywodzia), została zrealizowana przez A&M Agnieszka i Maciej Kaczorowscy Sp.j.

Inwestycja Apartamenty Gardenia została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 86 nowych apartamentów znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada od 1 do 3 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Gardenia nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców A&M Agnieszka i Maciej Kaczorowscy Sp.j. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Lokalizacja inwestycji

Międzywodzie to miejscowość położona wśród sosnowych lasów. Jej północną granicę wyznacza Bałtyk, a południową Zalew Kamieński.

Położone na Wyspie Wolin Międzywodzie to doskonałe miejsce dla aktywnego wypoczynku. To świetna baza wypadowa do poznawania tej kryjącej wiele tajemnic wyspy. Blisko jest stąd do Wolińskiego Parku Narodowego, pola golfowego w Kołczewie, osady wikingów w Wolinie czy Międzyzdrojów.

Miłośnicy wodnych sportów, oprócz morza mogą korzystać tu z wód Zalewu Kamieńskiego, u brzegu którego położony jest gruntownie zmodernizowany i dostosowany do europejskich standardów pirs dla żeglarzy. Na terenie Międzywodzia znajduje się kilka dużych ośrodków rehabilitacyjnych, głównie dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i narządów ruchu. Znajdują się tutaj zejścia na plaże przystosowane dla osób niepełnosprawnych. W kilku ośrodkach wypoczynkowych czynne są kryte baseny. Tak jak w pozostałych miejscowościach, plaża jest tu czysta i szeroka. Oprócz tego w Międzywodziu działa wiele różnych lokali gastronomicznych, sklepów z pamiątkami oraz kino.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Gardenia?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Gardenia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 473 metrów od inwestycji Apartamenty Gardenia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Gardenia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 970 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Gardenia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 117 m znajduje się Patelixa, w odległości 128 m znajduje się Hit, w odległości 186 m znajduje się Bojzan - piekarnia & cukiernia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Gardenia w odległości 258 m znajduje się boisko / kort, w odległości 380 m znajduje się basen, w odległości 387 m znajduje się Siłownia.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023