Aleja Kwiatowa

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezAleja Kwiatowa

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 25 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Porąbki Premium(1.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Rzeszów, ul. Porąbki (7.7 km od centrum Rzeszowa)
  Porąbki Premium
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 129 - 164 m2
  Liczba pokoi: 6
  Inżynieria Rzeszów
 • Osiedle Na Wzgórzu(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Rzeszów, ul. Mokra Strona (7.7 km od centrum Rzeszowa)
  Osiedle Na Wzgórzu
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba domów: 8
  Powierzchnia: 137 m2
  Liczba pokoi: 5
  IR Development Sp. z o.o. Sp.k.

Opis Inwestycji

Aleja Kwiatowa to przemyślany kompleks 28 domów w zabudowie szeregowej, który usytuowany jest w najszybciej rozwijającej się części Rzeszowa.Ta wyjątkowa lokalizacja zapewnia mieszkańcom komfortowe połączenie : spokojną, zieloną okolicę i szybki dojazd do centrum Rzeszowa.W najbliższej okolicy znajduje się szkoła podstawowa, przedszkole, market, apteka, poczta, kościół oraz przystanek autobusowy.Indywidualny projekt pozwolił nam na stworzenie funkcjonalnego domu o nowoczesnym wyglądzie zgodnym z aktualnymi trendami architektonicznymi.Na parterze zaprojektowaliśmy duży salon wraz z aneksem kuchennym i jadalnią z wyjściem na taras z ogrodem od strony południowej. Na poddaszu znajdują się cztery przestronne pokoje każdy z balkonem francuskim, oraz przestronna łazienka.Dużym atutem domu jest komórka lokatorska, która pomoże Nam przechować niepotrzebne rzeczy z życia codziennego.

Inwestycja Aleja Kwiatowa znajduje się w Rzeszowie, ul. Jana Pawła II (7.1 km od centrum Rzeszowa), została zrealizowana przez dewelopera Aleja Kwiatowa.

Inwestycja Aleja Kwiatowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z w tym 12 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Aleja Kwiatowa pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 121 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Aleja Kwiatowa nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
stan surowy, standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Aleja Kwiatowa

Rzeszów to miasto w południowo-wschodniej Polsce, stolica województwa Podkarpackiego. Położony na Podgórzu Rzeszowskim, zajmuje ponad 116 km2. Rzeszów zamieszkuje 186 120 ludzi. W skład Rzeszowa wchodzi 29 osiedli. Zabudowa Śródmieścia Rzeszowa pochodzi w większości z XIX wieku, pozostałe części miasta charakteryzują się przeważnie zabudową typową dla osiedli miejskich – są to bloki oraz osiedla domów jednorodzinnych czy szeregowców. Do najważniejszych zabytków Rzeszowa należy gotycki kościół farny oraz zamek z czasów Lubomirskich. Reprezentacyjną częścią miasta jest deptak 3 maja. W Rzeszowie zaczynają powstawać także wieżowce: w 2014 roku oddano do użytku 18 piętrowy apartamentowiec Capital Towers a w tym roku do użytku planuje się oddać SkyRes Warszawska – 14 piętrowy biurowiec wraz z zapleczem mieszkalnym. W obrębie Rzeszowa znajduję się rezerwat przyrody Lisia Góra, który położony jest nad Zbiornikiem Rzeszowskim. W Rzeszowie znajduje się także wiele ważnych obiektów sportowych oraz kulturalnych: Filharmonia Podkarpacka czy Hala Podpromie.

Komunikacja

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Rzeszowie obsługuje 45 linii autobusowych, z czego 32 kursują po mieście a 11 z nich to linie podmiejskie. W Rzeszowie znajduje się także dworzec kolejowy, z którego kursują bezpośrednie połączenia do: Warszawy, Wrocławia, Poznania, Szczecina, Bydgoszczy, Lubina, Gdańska czy Ukraińskiego Lwowa. 8 km od granic miasta znajduję się międzynarodowy port lotniczy Jasionka. Przez miasto przebiega również odcinek autostrady A4 oraz fragment drogi S19 prowadzącej do Suwałk.

W odległości 200 metrów od inwestycji Aleja Kwiatowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Jana Pawła II Kolonia (48A).

Data publikacji: 21.09.2018

Data aktualizacji: 05.12.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie