Leźno 2

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Leźno, oferowane bezpośrednio przez

AlBud

kartuski, Leźno, Leźno

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Leźno 2Leźno 2

4 zdjęcia

Leźno 2
Leźno 2
Leźno 2
Leźno 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 1 dom

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Dom  wolnostojący położony w miejscowości Leźno w bardzo malowniczym miejscu, graniczący ze ścianą lasu a jednocześnie blisko Trójmiasta. Powierzchnia użytkowa 164 m2, powierzchnia działki 754 m2 .Doskonały dojazd do trójmiejskiej obwodnicy. W pobliżu rozbudowana infrastruktura – sklep, szkoła, kościół. Dookoła zabudowa jednorodzinna.Dom zbudowany z gazobetonu (24cm), ocieplony styropianem 15 cm, kryty tynkiem strukturalnym TERRANOVA. Dach kryty dachówką betonową EURONIT, ocieplony wełną mineralną (15+5 cm ,,na mijankę”). Podbitka drewniana z halogenami, ścianki działowe z gazobetonu (12cm), strop w systemie TERRIVA. Okna PCV (od zewnątrz w kolorze złoty dąb), połaciowe drewniane FAKRO, drzwi antywłamaniowe Złoty Dąb, brama garażowa również w kolorze złoty dąb, sterowana na pilota. Uzbrojenie – prąd, woda, kanalizacja w roku 2011 (kompletna dokumentacja wraz z pozwoleniem na budowę ). Ogrzewanie domu pompą ciepła wraz z kominkiem. Rozprowadzenie odkurzacza centralnego. Wjazd do budynku i wejście wyłożone kostką stary bruk gdański, schody wejściowe, taras, cokolik i parapety wyłożone płytką klinkierową. Ściany wewnętrzne cekolowane i pomalowane na kolor biały. Posesja w całości ogrodzona przęsłami metalowymi, brama wjazdowa przygotowana pod siłowniki elektryczne. Cały teren pokryty czarnoziemem. Dom budowany na podstawie projektu VIGRO, jednak poprzez zastosowane w projekcie zmiany uzyskano większą powierzchnię.ROZKŁAD: PARTER (108m2) salon (26,6m2) z otwartą jadalnią (11,8m2) i kuchnią (8,8m2), spiżarka (1,2m2), wiatrołap (4,3m2), hall (13,6m2), gabinet (12,6m2), łazienka (4m2), kotłownia z przyłączami pod pralnię (6,9m2) i garaż (18,6m2). PIĘTRO: trzy pokoje ze skosami, wszystkie z wyjściem na balkon, hall oraz olbrzymi salon kąpielowy (w/g projektu łazienka miała 9,4m2, poprzez zmiany w projekcie łazienka ma ok. 20m2) z przygotowanym miejscem na saunę.

Inwestycja Leźno 2 znajduje się w Leźnie (1.4 km od Gdańska), została zrealizowana przez AlBud.

Inwestycja Leźno 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego domu.

Aktualnie w inwestycji Leźno 2 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców AlBud nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat kartuski zajmuje 1121 kilometrów kwadratowych. Mieszka tutaj ponad 120 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą następujące gminy: miejsko-wiejskie Kartuzy i Żukowo oraz wiejskie Sierakowice, Somonino, Stężyca, Przodkowo, Chmielno, Sulęczyno. Największymi walorami powiatu kartuskiego, który leży w tak zwanej Szwajcarii Kaszubskiej, są lasy i jeziora. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki, wciąż rozwija się także rolnictwo. Bliskość Gdańska i Gdyni oraz piękno kartuskiej przyrody przyciągają nowych mieszkańców, których liczba wzrasta z roku na rok (przez ostatnich 10 lat – o około 19 tysięcy). Tutejsza ludność silnie identyfikuje się z kaszubską kulturą, o czym można się przekonać na przykład w lokalnych restauracjach i na festynach.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Leźno 2?

Najważniejszą rolę w komunikacji publicznej odgrywają autobusy. Na przykład autobusem prywatnego przewoźnika „Gryf” można dojechać z Kartuz do głównego dworca w Gdańsku w około 50 minut, a z Żukowa – w około 30 minut.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Leźno 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 43 metrów od inwestycji Leźno 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Leźno, Kościół.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Leźno 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Leźno 2 znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w odległości 105 m, szkoła w odległości 127 m, szkoła w odległości 142 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Leźno 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Dentix w odległości 304 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Leźno 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 293 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Leźno 2 w odległości 161 m znajduje się boisko / kort, w odległości 289 m znajduje się boisko / kort, w odległości 325 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: