Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Magnoliowa Twin

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Magnoliowa, oferowane bezpośrednio przez

4K Development

Wieliczka, ul. Magnoliowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Magnoliowa TwinMagnoliowa Twin

5 zdjęć

Magnoliowa Twin
Magnoliowa Twin
Magnoliowa Twin
Magnoliowa Twin

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2022 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 22 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : Garaże w bryle budynku - garaż w cenie segmentu; Miejsce zewnętrzne - 1 miejsce do każdego segmentu

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, las

Opis inwestycji

Magnoliowa Twin logo

Magnoliowa Twin to inwestycja tworząca nowoczesną enklawę mieszkalną w cichej części Wieliczki. W pierwszym z dwóch etapów powstało 22 dwukondygnacyjnych budynków w zabudowie bliźniaczej. Osiedle wyróżnia estetyczna architektura, która harmonijnie współgra z zaaranżowanym wokół terenem, gwarantującym wygodę użytkowania i bezpieczeństwo. Domy dostępne są w dwóch wariantach: o powierzchni użytkowej 118,00 m² oraz 90,00 m² – każdy z lokali ma także garaż o powierzchni 15 m², a przed nim dodatkowo miejsce postojowe.

Domy wyróżniają się funkcjonalnym układem pomieszczeń. Na parterze mieści się przestronny salon z otwartą kuchnią, łazienka, wiatrołap i pomieszczenie gospodarcze. Z salonu możesz przez duże przeszklone drzwi wychodzić do prywatnego ogródka, w którym komfortowo odpoczniesz na świeżym powietrzu. Piętro to trzy pokoje, druga łazienka i duży taras, znajdujący się nad garażem. Domy mają także poddasze do dowolnej aranżacji – możesz w tej dodatkowej przestrzeni stworzyć np. gabinet do pracy lub miejsce zabaw dla dzieci.

Budynki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów w technologii tradycyjnej. W każdym domu na całej jego powierzchni znajduje się wydajne ogrzewanie podłogowe, co zapewnia przyjemne ciepło pod stopami i ułatwia aranżację pomieszczeń (brak grzejników). Budynki mają gotową instalację do montażu pompy ciepła, klimatyzacji, fotowoltaiki oraz ładowarki samochodów elektrycznych. Za dopływ do wnętrz świeżego powietrza odpowiada nowoczesna wentylacja mechaniczna. Teren osiedla jest zamykany bramą sterowaną zdalnie, podjazdy wyłożone kostką brukową, a droga wewnętrzna odpowiednio oświetlona. Magnoliowa Twin to doskonałe miejsce dla rodzin z dziećmi i młodych par, które chcą mieszkać w pobliżu terenów zielonych, z dala od zgiełku miasta, ale też z wygodnym dostępem do centrum Wieliczki i Krakowa.

Inwestycja Magnoliowa Twin znajduje się w Wieliczce, ul. Magnoliowa (0.5 km od Krakowa), została zrealizowana przez 4K Development.

Inwestycja Magnoliowa Twin została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 22 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Magnoliowa Twin nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców 4K Development przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną, gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa wiele klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Magnoliowa Twin?

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biegnie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Magnoliowa Twin mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1587 metrów od inwestycji Magnoliowa Twin znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wieliczka Bogucice.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Magnoliowa Twin znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Magnoliowa Twin znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Artystyczno-Językowe "Hippo Art" w odległości 692 m, Przedszkole Artystyczno-Językowe "Hippo Art" w odległości 705 m, Przedszkole "Leśna Akademia" w odległości 706 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Magnoliowa Twin jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Lekarska "Diamed" w odległości 780 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Magnoliowa Twin składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 439 m znajduje się Delikatesy "Metro", w odległości 522 m znajduje się Piekarnia "Chleb z masłem", w odległości 874 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Magnoliowa Twin w odległości 767 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 12.05.2022
Data aktualizacji: 01.11.2023

Inwestycje w pobliżu w Wieliczce

Oferty w Wieliczce

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023