Walencja Development Sp. z o.o.

Walencja Development Sp. z o.o.

Mazowieckie, Warszawski Zachodni, Duchnice ul. Ożarowska 77

Posiadamy w sprzedaży 68 nieruchomości w 1 inwestycji

Lista

W Woj. Mazowieckim

 • Osiedle Walencja

  Inwestycja Osiedle Walencja znajduje się w Duchnicach, ul. Ożarowska 79 (3,6 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Walencja Development Sp. z o.o.. Inwestycja Osiedle Walencja jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych, w których łącznie znajduje się 220 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 35 do 93 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

  Warszawski Zachodni, Duchnice, ul. Ożarowska 79 (3,6 km od Warszawy)
  Ceny od: 4 900 zł/m2
  • Termin oddania: 3 kw. 2017
  • Liczba Mieszkań: 68
  • Powierzchnia: 35 - 93 m2
  • Liczba pokoi: 2 - 5
  Walencja Development Sp. z o.o. Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

Zachęcamy do obejrzenia naszej oferty mieszkaniowej, a także zapraszamy do odwiedzenia nas w biurze sprzedaży. Dla każdego nowego Klienta czekają atrakcyjne promocje cenowe!

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Interesuje mnie nieruchomość w Państwa inwestycji i inne podobne oferty. Chcę otrzymywać e-mailem, smsem lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. Jana Sebastiana Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

 • Mazowieckie, Warszawski Zachodni, Duchnice
 • ul. Ożarowska 77

+48 22 ...

+48 510...

Wiadomości na temat Walencja Development Sp. z o.o.

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie