Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika
TOMPOL s.c.

TOMPOL s.c.

Wielkopolskie, Leszno Żytnia 21

O nas

TOMPOL s.c. to firma ogólnobudowlana, ktora powstała
w wyniku fuzji dwóch firm branżowych. TOMPOL s.c.
to spółka Tomasza Kozłowskiego, właściciela firmy Tombud działajacej w branży instalacjyjno- sanitarnej
od 1994 roku, oraz Tomasza Kurpisza, właściciela firmy Tombud, zajmujacej sie od 1989 roku kompleksową realizacją inwestycji budowlanych o szerokim zakresie.
Wieloletnie doświadczenie, wiedza, zespół wykwalifikowanych pracowników, bogata baza sprzętu bodowlanego umożliwiły powstanie spółki TOMPOL s.c.
o szerokim zakresie i zasięgu działania. Od paru lat realizujemy liczne inwestycje z zakresu budownictwa na terenie całego kraju.
Od roku 2008 realizujemy program developerki budowy budynków wielorodzinnych na terenie Jeleniej Góry.
W swoich projektach uwzględniamy nowoczesne rozwiązania techniczne i architektoniczne - przy zachowaniu rozsądnej polityki finansowej.
Naszym celem jest połączenie twórczych rozwiązań architektonicznych z oczekiwaniami estetycznymi inwestorów i możliwie dużą funkcjonalnością.
Czyż to nie proste? Marzenia się spełniją dlatego też zachącamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i zamieszkania we własnym gniazdku.
W celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą prezentowanych nieruchomosci, zasad nabycia nieruchomosci oraz poznania naszych cen prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

  • Wielkopolskie, Leszno
  • Żytnia 21

+48 508...

Znajdziemy dla Ciebie