TOMPOL s.c.

TOMPOL s.c.

Wielkopolskie, Leszno

Żytnia 21

+48 508...

Posiadamy w sprzedaży 7 nieruchomości w 1 inwestycji

Zobacz na mapie

w woj. dolnosląskim

 • Zielone Tarasy II

  Inwestycja Zielone Tarasy II znajduje się w Jeleniej Górze, ul. Zielona 6 (84,3 km od Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera TOMPOL s.c.. Inwestycja Zielone Tarasy II została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 14 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 40 do 53 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem.

  Jelenia Góra, ul. Zielona 6 (84,3 km od Wrocławia)

  ceny od: 4 084 zł/m2
  Zielone Tarasy II
  • Termin oddania oddane do użytku

  • Liczba pokoi 2 - 3

  • Powierzchnia 40 - 53 m2

  TOMPOL s.c. Zobacz wszystkie mieszkania

O nas

TOMPOL s.c. to firma ogólnobudowlana, ktora powstała
w wyniku fuzji dwóch firm branżowych. TOMPOL s.c.
to spółka Tomasza Kozłowskiego, właściciela firmy Tombud działajacej w branży instalacjyjno- sanitarnej
od 1994 roku, oraz Tomasza Kurpisza, właściciela firmy Tombud, zajmujacej sie od 1989 roku kompleksową realizacją inwestycji budowlanych o szerokim zakresie.
Wieloletnie doświadczenie, wiedza, zespół wykwalifikowanych pracowników, bogata baza sprzętu bodowlanego umożliwiły powstanie spółki TOMPOL s.c.
o szerokim zakresie i zasięgu działania. Od paru lat realizujemy liczne inwestycje z zakresu budownictwa na terenie całego kraju.
Od roku 2008 realizujemy program developerki budowy budynków wielorodzinnych na terenie Jeleniej Góry.
W swoich projektach uwzględniamy nowoczesne rozwiązania techniczne i architektoniczne - przy zachowaniu rozsądnej polityki finansowej.
Naszym celem jest połączenie twórczych rozwiązań architektonicznych z oczekiwaniami estetycznymi inwestorów i możliwie dużą funkcjonalnością.
Czyż to nie proste? Marzenia się spełniją dlatego też zachącamy Państwa do skorzystania z naszej oferty i zamieszkania we własnym gniazdku.
W celu dokładnego zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą prezentowanych nieruchomosci, zasad nabycia nieruchomosci oraz poznania naszych cen prosimy o kontakt z naszym przedstawicielem.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Wielkopolskie, Leszno
 • Żytnia 21

+48 508...