TANGA logo

TANGA

grójecki, Lesznowola, ul. Polna 3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma TANGA, rozpoczęła działalność w styczniu 2002 roku, realizując budowy osiedli domów jednorodzinnych, zlokalizowanych na zielonych terenach Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Oferujemy naszym Klientom domy zlokalizowane na pięknych, leśnych i przyleśnych, dużych działkach posiadających własność hipoteczną w bardzo atrakcyjnych cenach. Zapewniamy kompleksową usługę, pozyskując w imieniu Klientów wszystkie wymagane zgody budowlane i realizując inwestycje w wysokim standardzie. Posiadamy w ofercie kilka różnych projektów i lokalizacji domów w standardach dostosowanych do wymagań oraz możliwości finansowych Klientów.

Realizujemy również zlecenia indywidualne dla Klientów poszukujących nieruchomości o podwyższonym standardzie, zlokalizowanych na działkach powyżej 5000 m2 w powiecie grójeckim. Oferty o podwyższonym standardzie opracowywane są indywidualnie, zgodnie z wymaganiami Klientów.

Ilość wybudowanych i sprzedanych domów oraz stała dbałość o jakość wykończenia, a także wyjątkowo duże i piękne działki – to konkretne argumenty, które zachęcają do skorzystania z oferty firmy TANGA.

W NASZYCH DOMACH ZAMIESZKAŁO JUŻ PONAD 100 RODZIN!

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

TANGA logo
TANGA
grójecki, Lesznowola, ul. Polna 3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: