Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Sokołowski Inwestycje sp. j. logo

Sokołowski Inwestycje sp. j.

Wrocław, ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 75/79
O nas
Kontakt

Informacje o nas

“Sokołowski Inwestycje” Sp.j. to firma deweloperska powstała w 2007 roku. Inwestycje mieszkaniowe i handlowo-usługowe w okolicach Wrocławia to nasza rodzinna tradycja, już od lat 60-tych budowaliśmy obiekty na użytek własny oraz naszych klientów.

Dążymy do tego, by projekty, których się podejmujemy, służyły ich użytkownikom. Na pierwszym miejscu stawiamy takie wartości, jak użyteczność, ergonomiczność i jakość wykonania. Starannie dobieramy najlepszych wykonawców, którzy zapewniają sprawną i fachową realizację budowy. Ważna jest dla nas również lokalizacja inwestycji, dbamy o dostosowanie jej do preferencji i potrzeb przyszłych mieszkańców.

Inwestując, bazowaliśmy na ziemi, która była naszą własnością. Budujemy “na swoim”, dlatego nasz stosunek do podejmowanych działań jest bardzo osobisty i emocjonalny. Z tego też wynika nasza dbałość o szczegóły, dobry, wyróżniający się i atrakcyjny projekt oraz staranne wykonanie. Jesteśmy dumni z naszych inwestycji, a przywiązanie do ojcowizny rodzi w nas lokalny patriotyzm.

Mieszkania “Sokołowski Inwestycje” są naszą wizytówką na lata, dlatego podpisujemy się nazwiskiem. U nas dostaniecie Państwo coś wyjątkowego, co każdy wymagający klient doceni. Będziecie się Państwo cieszyć z komfortu swoich mieszkań przez pokolenia

Obecnie trwają prace nad dwiema inwestycjami:

Pierwsza z nich to rodzinne osiedle mieszkaniowe “Kasieńka” w Świętej Katarzynie. Pierwszy etap tego osiedla już jest odbierany przez naszych klientów, do kupienia pozostały tylko 4 mieszkania.

Drugi projekt to prestiżowe i nowoczesne osiedle mieszkalno-usługowe “Apartamenty Grota” we Wrocławiu, przy ul. Grota-Roweckiego.

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Sokołowski Inwestycje sp. j. logo
Sokołowski Inwestycje sp. j.
Wrocław, ul. Gen. Stefana Grota-Roweckiego 75/79
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023