Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k. logo

SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k.

Warszawa, ul. Białostocka 57
O nas
Kontakt

Informacje o nas

SMP Invest to stabilna grupa deweloperska specjalizująca się w realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie Warszawy. Nasz zespół składa się z ludzi z wieloletnim doświadczeniem w branży budowlanej i deweloperskiej, którzy mają za sobą kilkanaście ukończonych inwestycji wielorodzinnych w poprzedniej 20-letniej działalności. Nasza firma jest również generalnym wykonawcą robót naszych inwestycji, dzięki czemu możemy lepiej nadzorować proces budowlany.

Przy projektowaniu budynku staramy się aby budowane przez nas mieszkania były wygodne i funkcjonalne. Stawiamy przede wszystkim na budowę małych i średnich mieszkań. Do budowy używamy najlepszych materiałów renomowanych producentów.

Starannie dobieramy lokalizację swoich inwestycji. Zawsze bierzemy pod uwagę takie aspekty jak dobra komunikacja, bliskość i sprawny dojazd do centrum. W naszych lokalizacjach ważna jest również bliskość szkół, przedszkoli i żłobków, zdając sobie sprawę, jakie to jest ważne dla młodych rodziców.

Jesteśmy elastyczni, otwarci, pomagamy naszym Klientom w uzyskaniu kredytu, przeprowadzając ich przez cały proces zakupu. Pomagamy również w uzyskaniu dopłat programu Mieszkanie dla Młodych.

Współpracujemy z rzetelnymi doradcami kredytowymi, którzy pomogą naszym klientom wybrać najkorzystniejszą opcję kredytu.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k. logo
SMP Invest Sp. z o.o. Sp. k.
Warszawa, ul. Białostocka 57
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023