Największa oferta mieszkań i domów od deweloperów Bez opłat  /  Bez prowizji  /  Bez pośrednika
Siódme Niebo

Siódme Niebo

Pomorskie, Kartuski, Banino ul. Klonowa 25 (II piętro)

O nas

POTENCJAŁ:
Siódme Niebo to wiarygodny partner w wyborze własnego domu. Potencjał rynkowy firmy potwierdza dynamiczny przyrost realizowanych inwestycji mieszkaniowych. Z roku na rok, liczba oddawanych do użytku domów wzrasta niemal dwukrotnie.

Duża elastyczność w realizacji oczekiwań klientów, pozwala dostarczać rozwiązania, które znajdują nabywców już na etapie projektowym. Stosowane technologie, wysoki standard wykończenia oraz optymalne lokalizacje na przedmieściach aglomeracji miejskiej, gwarantują komfort użytkowania.

JAKOŚĆ:

Obiektywna ocena środowiska branżowego, potwierdzona przyznanymi certyfikatami, opinie partnerów biznesowych i rekomendacje klientów — to najlepsze dowody uznania dla wysokich standardów, spełnianych przez naszą firmę.

Dbałością o najwyższą jakość oferowanych usług obejmujemy zarówno proces obsługi klienta, zapewnienie bezpieczeństwa finansowego, jak również technologiczne i wykończeniowe aspekty realizowanych inwestycji.

Zapewniamy innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania urbanistyczne, przykrojone na miarę możliwości i potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta.

Zapytaj o ofertę
Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

Interesuje mnie Państwa oferta i inne podobne nieruchomości. Chcę otrzymywać e-mailem, SMS-em lub telefonicznie więcej informacji na ich temat.

Administratorem danych jest Property Group Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, ul. J.S. Bacha 26A, 02-743 Warszawa, wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 335123, której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy KRS, kapitał zakładowy 50 000 zł, NIP 5213538080. Mam prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania. Dane będą przetwarzane w celu informowania o ofertach nieruchomości pojawiających się w portalu. Podanie danych jest dobrowolne, lecz konieczne do otrzymania ofert.

Siedziba firmy

  • Pomorskie, Kartuski, Banino
  • ul. Klonowa 25 (II piętro)

+48 660...

+48 801...

Wiadomości na temat Siódme Niebo

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie