Siódme Niebo

Siódme Niebo

Pomorskie, Kartuski, Banino

ul. Klonowa 25 (II piętro)

+48 601...

+48 505...

Posiadamy w sprzedaży 12 nieruchomości w 1 inwestycji

Zobacz na mapie

w woj. pomorskim

 • Osiedle Onnea

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle Onnea znajduje się w Pępowie, ul. Lipowa (2,2 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Siódme Niebo. Inwestycja Osiedle Onnea jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2017 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 164 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 12 nowych domów o powierzchni 100 m2. W inwestycji Osiedle Onnea znajduje się 12 domów, które można nabyć z rządowa dopłatą z programu Mieszkanie dla Młodych.

  Kartuski, Pępowo, ul. Lipowa (2,2 km od Gdańska)

  ceny od: 2 591 zł/m2
  Osiedle Onnea
  • Termin oddania 4 kw. 2017

  • Liczba pokoi 4

  • Powierzchnia 100 m2

  Siódme Niebo Zobacz wszystkie domy

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji Rozwiń inwestycje sprzedaneZwiń inwestycje sprzedane

O nas

POTENCJAŁ:
Siódme Niebo to wiarygodny partner w wyborze własnego domu. Potencjał rynkowy firmy potwierdza dynamiczny przyrost realizowanych inwestycji mieszkaniowych. Z roku na rok, liczba oddawanych do użytku domów wzrasta niemal dwukrotnie.

Duża elastyczność w realizacji oczekiwań klientów, pozwala dostarczać rozwiązania, które znajdują nabywców już na etapie projektowym. Stosowane technologie, wysoki standard wykończenia oraz optymalne lokalizacje na przedmieściach aglomeracji miejskiej, gwarantują komfort użytkowania.

JAKOŚĆ:

Obiektywna ocena środowiska branżowego, potwierdzona przyznanymi certyfikatami, opinie partnerów biznesowych i rekomendacje klientów — to najlepsze dowody uznania dla wysokich standardów, spełnianych przez naszą firmę.

Dbałością o najwyższą jakość oferowanych usług obejmujemy zarówno proces obsługi klienta, zapewnienie bezpieczeństwa finansowego, jak również technologiczne i wykończeniowe aspekty realizowanych inwestycji.

Zapewniamy innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania urbanistyczne, przykrojone na miarę możliwości i potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Pomorskie, Kartuski, Banino
 • ul. Klonowa 25 (II piętro)

+48 601...

+48 505...

Wiadomości na temat Siódme Niebo

Więcej wiadomości
 • Znajdziemy dla Ciebie