Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Siódme Niebo logo

Siódme Niebo

kartuski, Banino, ul. Lotnicza 113
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

POTENCJAŁ:

Siódme Niebo to wiarygodny partner w wyborze własnego domu. Potencjał rynkowy firmy potwierdza dynamiczny przyrost realizowanych inwestycji mieszkaniowych. Z roku na rok, liczba oddawanych do użytku domów wzrasta niemal dwukrotnie.

Duża elastyczność w realizacji oczekiwań klientów, pozwala dostarczać rozwiązania, które znajdują nabywców już na etapie projektowym. Stosowane technologie, wysoki standard wykończenia oraz optymalne lokalizacje na przedmieściach aglomeracji miejskiej, gwarantują komfort użytkowania.

JAKOŚĆ:

Obiektywna ocena środowiska branżowego, potwierdzona przyznanymi certyfikatami, opinie partnerów biznesowych i rekomendacje klientów — to najlepsze dowody uznania dla wysokich standardów, spełnianych przez naszą firmę.

Dbałością o najwyższą jakość oferowanych usług obejmujemy zarówno proces obsługi klienta, zapewnienie bezpieczeństwa finansowego, jak również technologiczne i wykończeniowe aspekty realizowanych inwestycji.

Zapewniamy innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania urbanistyczne, przykrojone na miarę możliwości i potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta.

Posiadamy w sprzedaży 8 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Nodo
  2 kw. 2026
  Spokojna i wygodna lokalizacja Osiedle Nodo to nowa inwestycja położona w spokojnej części Gdańska — w dzielnicy Jasień. Dzięki bliskości Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego, w okolicy nie brakuje terenów zielonych i rekreacyjnych dla każdego. Ponadto w odległości 650 m znajduje się przystanek autobusowy, z którego z łatwością można dotrzeć do takich dzielnic Gdańska, jak Morena, Wrzeszcz,

  Osiedle Nodo

  ul. Lubowidzka, Jasień, Gdańsk(7.2 km od centrum)
  Siódme Niebo

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Siódme Niebo logo
Siódme Niebo
kartuski, Banino, ul. Lotnicza 113
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023