Siódme Niebo

Siódme Niebo

Pomorskie, Kartuski, Banino ul. Klonowa 25 (II piętro)

O nas

POTENCJAŁ:
Siódme Niebo to wiarygodny partner w wyborze własnego domu. Potencjał rynkowy firmy potwierdza dynamiczny przyrost realizowanych inwestycji mieszkaniowych. Z roku na rok, liczba oddawanych do użytku domów wzrasta niemal dwukrotnie.

Duża elastyczność w realizacji oczekiwań klientów, pozwala dostarczać rozwiązania, które znajdują nabywców już na etapie projektowym. Stosowane technologie, wysoki standard wykończenia oraz optymalne lokalizacje na przedmieściach aglomeracji miejskiej, gwarantują komfort użytkowania.

JAKOŚĆ:

Obiektywna ocena środowiska branżowego, potwierdzona przyznanymi certyfikatami, opinie partnerów biznesowych i rekomendacje klientów — to najlepsze dowody uznania dla wysokich standardów, spełnianych przez naszą firmę.

Dbałością o najwyższą jakość oferowanych usług obejmujemy zarówno proces obsługi klienta, zapewnienie bezpieczeństwa finansowego, jak również technologiczne i wykończeniowe aspekty realizowanych inwestycji.

Zapewniamy innowacyjne i funkcjonalne rozwiązania urbanistyczne, przykrojone na miarę możliwości i potrzeb każdego, nawet najbardziej wymagającego, klienta.

Zapytaj bez zobowiązań o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

  • Pomorskie, Kartuski, Banino
  • ul. Klonowa 25 (II piętro)

+48 660...

+48 801...

Wiadomości na temat Siódme Niebo

Więcej wiadomości
Znajdziemy dla Ciebie