Retalia Nieruchomości logo

Retalia Nieruchomości

O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Retalia powstała w oparciu o kilkanaście lat doświadczeń na rynku nieruchomości.

Łączy unikalną kompetencję doradztwa zarówno inwestorom zagranicznym, jak i rodzimym z doświadczeniem transakcyjnym w zakresie sprzedaży i kupna nieruchomości w każdym segmencie rynku mieszkaniowego, usługowego, handlowego oraz logistycznego.

Oto podstawowe zakresy naszej działalności:

Retalia Nieruchomości

Działalność agencji pośrednictwa w obrocie nieruchomościami charakteryzująca się znajomością rynku, indywidualnym podejściu do każdego klienta i wsłuchiwaniem się w jego potrzeby.

Stawiamy na profesjonalną i skuteczną sprzedaż, której fundamentem jest budowanie relacji z klientami. Uzyskane zaufanie to dla nas najwyższa wartość, której nie chcemy stracić.

Wyszukujemy nieruchomości bądź je odpowiednio pozycjonujemy w procesie sprzedaży. Przeprowadzamy cały proces negocjacji dotyczących transakcji. Otaczamy naszych klientów należytą i pełną opieką.

Retalia Retail

Retalia to również inwestycje w nieruchomości zwłaszcza w zakresie wielkopowierzchniowych obiektów handlowych.

Korzystając z bogatego doświadczenia firmy budujemy obiekty handlowe na własną rzecz oraz we współpracy z renomowanymi funduszami polskimi i zagranicznymi.

Ostatnią inwestycją była realizacja parku handlowego w Grodzisku Mazowieckim o powierzchni 2700m2 GLA.

Nie osiadamy na laurach! Planowane są kolejne inwestycje w podwarszawskich miejscowościach (Pruszków, Błonie, Grodzisk Mazowiecki)

Poniżej udostępniamy materiał z otwarcia ostatniej z naszych inwestycji, a także wizualizacje następnego projektu.

Retalia Development

Świadczymy usługi w zakresie project management, development management, prowadzimy również procesy restrukturyzacji nieruchomości, a także zmiany ich przeznaczenia.

Każdy projekt i każdą inwestycje dopracowujemy w najdrobniejszych detalach tak, aby w pełni spełnić wymagania naszych klientów.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Retalia Nieruchomości logo
Retalia Nieruchomości
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: