Realia Polska Inwestycje Sp. z o.o. logo

Realia Polska Inwestycje Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Puławska 228/22
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Grupa REALIA powstała w roku 2000, w wyniku połączenia dorobku FCC i Caja Madrid, obecnych w sektorze nieruchomości od lat 80-tych. Wspólne działania na rynku nieruchomości doprowadziły do powstania zespołu profesjonalistów z obu tych firm.

Od początku celem REALIA była sprzedaż, zarządzanie i eksploatacja wszelkiego rodzaju nieruchomości, zaś do jego realizacji dąży poprzez obszary swojej działalności, a w szczególności: inwestowanie w nieruchomości – zwiększanie powierzchni biurowych i centrów handlowych, będących w posiadaniu spółki oraz ich wynajem; sprzedaż mieszkań i zarządzanie nieruchomościami.Spółka stawia na rozwój międzynarodowy, podążając w dwóch kierunkach: inwestowanie w nieruchomości we Francji oraz rozwój budownictwa mieszkaniowego na wchodzie Europy. Efektem podjętej strategii było przejęcie w maju 2006r. kontroli nad paryskim SIIC – spółki holdingowej notowanej na francuskiej giełdzie. Na wschodzie Europy REALIA inwestuje i realizuje projekty w Polsce i Rumunii.REALIA dąży do zrównoważonego rozwoju w oparciu o sektor nieruchomości, polegający na pozyskiwaniu firm, synergii działań, wdrażaniu nowych projektów i zarządzaniu nimi oraz nastawieniu na jakość i budowaniu solidnej marki.REALIA może się poszczycić solidną strukturą finansową i niezwykle stabilnym akcjonariatem, dzięki czemu z powodzeniem stawia czoła nowym wyzwaniom rynku.NieruchomościObecnie REALIA rozporządza powierzchnią 717.542 metrów kwadratowych, z których 498.667 metrów kwadratowych oddanych zostało do eksploatacji, a 218.875 metrów kwadratowych znajduje się w trakcie budowy.REALIA eksploatuje 66 budynków biurowych, 8 centrów handlowych i 1 halę przemysłową. Mowa tu o nieruchomościach zlokalizowanych w punktach strategicznych dużych hiszpańskich i paryskich ośrodków biznesowych. Wśród nich wyróżniają się Torre REALIA i budynek Los Cubos – perły madryckiej architektury oraz Diagonal 640 w Barcelonie.Na dorobek firmy składają się spółki SIIC w Paryżu oraz Braci Revilla.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Realia Polska Inwestycje Sp. z o.o. logo
Realia Polska Inwestycje Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Puławska 228/22
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: