RBW SP z o.o. logo

RBW SP z o.o.

Poznań, Czartoria 1
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma RBW SP z o.o. powstała w listopadzie 2004 roku.

Od samego początku swojej działalności Spółka przeżywała szybki rozwój, dzięki wparciu z działalności gospodarczej Pawła Szczepaniaka, który był i jest w 99% właścicielem Spółki i Prezesem Zarządu. W czerwcu 2005 r. zawarła umowę na realizację 14 mieszkaniowego segmentu dla Linea Sp. z o. o. , a we wrześniu 2005 podpisała umowę na realizację osiedla mieszkaniowego w Komornikach z developerem Konimpex -Invest SA. W 2007 roku, jako rekomendowany Główny Wykonawca dostaliśmy następne zlecenie w Poznaniu tj. budynek wielorodzinny przy ul. Stablewskiego 47 i apartamentowiec przy ul. Czartoria 1. Mimo pewnych oznak kryzysu w budownictwie w lutym 2009 roku rozpoczęliśmy realizację następnego budynku wielorodzinnego w Poznaniu przy ul. Bogusławskiego/ Szczanieckiej. Dalszy rozwój firmy i ugruntowanie jej pozycji na rynku budowlanym zaowocowało kolejnymi ralizacjami takimi jak plomba przy ul. Nad Wierzbakiem 35 czy też budową budynku wielorodzinnego przy ul. Piątkowskiej 45A. W 2010 roku RBW Sp. z o.o rozpoczęła współpracę z firmą CGK Sp. z o.o. oraz R.F.Construction Sp. z o.o. co pozwoliło na realizacją takich inwestycji jak budowa kamienicy przy ul. Jarochowskiego 48A w Poznaniu oraz Osiedla Bnińińskiego pod Kórnikiem. Oprócz wcześniej wspomnianych inwestycji firma w dalszym ciągu realizuje budowę osiedla w Dąbrówce dla Linea Sp. z o.o.

Głównym profilem działalności spółki jest budownictwo. Silną stroną naszej firmy jest kompleksowość świadczonych usług tzn. jako Generalny Wykonawca inwestycji zapewniamy wykonanie usług we wszystkich gałęziach budownictwa łącznie ze sprzedażą materiałów,.

Zatrudniamy młodą kadrę inżynierską wyspecjalizowaną w rozwiązywaniu problemów technicznych i prowadzeniu inwestycji oraz kilkudziesięciu pracowników tworzących odrębne specjalistyczne brygady robocze. Poza tym prowadzimy stałą współpracę z firmami podwykonawczymi obsługującymi wydzielone odcinki robót realizowanych przez nas inwestycji. Posiadamy własną bazę sprzętową oraz rozwijamy współpracę z firmami wypożyczającymi ciężki sprzęt budowlany.

Posiadamy w sprzedaży 29 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Garbary 40
  4 kw. 2024
  Inwestycja GARBARY 40 - rewitalizacja i przebudowa kamienicy w Poznaniu Jest to nasza druga inwestycja przy ul. Garbary zakładająca rewitalizację i przebudowę. Pierwsza kamienica mieści się pod adresem Garbary 32 i została oddana do użytku w 2021 r. Jako deweloper, zawsze stawiamy na jakość i dbałość o szczegóły. Dlatego i w tym przypadku dokładamy wszelkich starań, aby zachować pierwotny wygląd

  Garbary 40

  ul. Garbary 40 , Osiedle Stare Miasto, Stare Miasto, Poznań(0.8 km od centrum)
  RBW SP z o.o.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

RBW SP z o.o. logo
RBW SP z o.o.
Poznań, Czartoria 1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: