Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Budowlane BTM Sp.z o.o. logo

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Budowlane BTM Sp.z o.o.

Poznań, ul. Magnacka 2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane „BTM” Sp. z o.o. rozpoczęło działalność na wielkopolskim rynku w 1996 roku, zdobywając w tym czasie niezbędne doświadczenie w realizacji szerokiej gamy usług budowlanych.

Aktualnie prowadzimy działalność budowlaną najczęściej jako generalny wykonawca, świadcząc usługi w zakresie wszelkich prac budowlanych, dotyczących zarówno obiektów mieszkaniowych, biurowo-usługowych oraz przemysłowych. Wykorzystując nowoczesne technologie i materiały, możemy poszczycić się wysoką jakością świadczonych usług, terminowością oraz konkurencyjnymi cenami.

Stale się rozwijamy, w 2009 roku rozpoczęliśmy działalność deweloperską, realizując budynek przy ul. Magnackiej oraz domy jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej przy ul. Przemyskiej w Poznaniu.

Dotychczas nasza firma zrealizowała ponad tysiąc mieszkań w Poznaniu oraz kilkadziesiąt tysięcy m2 powierzchni hal z zapleczami biurowo- socjalnymi. ( Hale w: Batorowie, Komornikach, Tarnowie Podgórnym, Jankowicach, Jelonku).

Zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną kadrę inżynierską z niezbędnymi uprawnieniami oraz doświadczoną kadrę pracowniczą, która posiada solidne przygotowanie do zawodu. Nasi pracownicy stanowią wyselekcjonowaną grupę fachowców, którzy w czasie wieloletniej pracy, zapoznali się z różnorodnymi problemami pojawiającymi się w trakcie realizacji robót budowlanych. Mając duże doświadczenie zawodowe potrafią je rozwiązywać, ale przede wszystkim wiedzą jak ich unikać oraz jak im zapobiegać.

Dobrze zorganizowany system kooperacji z wieloma podwykonawcami branżowymi i specjalistycznymi, z dostawcami materiałów i sprzętu budowlanego, a także biurami projektów, pozwala nam podejmować się realizacji dużych i skomplikowanych zadań.

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno – Budowlane „BTM” Sp. z o.o. już od 17 lat zajmuje się budownictwem mieszkaniowym oraz przemysłowym.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Budowlane BTM Sp.z o.o. logo
Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Budowlane BTM Sp.z o.o.
Poznań, ul. Magnacka 2
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: