Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LAGO" Paweł Mikołajczak logo

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LAGO" Paweł Mikołajczak

Tarnów, ul. Kochanowskiego 43
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Lago" jest firmą działającą od 1991r., która za przedmiot swej działalności przyjęła m.in. budownictwo oraz obrót nieruchomościami w celach budowlano-inwestycyjnych. W/w działalność prowadzona jest w oparciu o wpis do ewidencji działalności gospodarczej Urzędu Miasta Dębica pod numerem 2063/91.

Właścicielem P.H.U. "Lago" jest Paweł Mikołajczak, opracowaniem projektów i nadzorem nad inwestycjami budowlanymi zajmuje się mgr inż. Kazimierz Mikołajczak - inżynier budownictwa lądowego z kilkudziesięcioletnim stażem w prowadzeniu budów obiektów przemysłowych i mieszkalnych. Sprzedaż i przygotowanie dokumentów dotyczących nieruchomości prowadzi Paweł Mikołajczak.

Nasza aktualna oferta skierowana jest do osób pragnących zamieszkać w mieszkaniach nowoczesnych, ciepłych i wygodnych z niskimi kosztami eksploatacji. Obecnie możemy poszczycić się kilkuset-osobową grupą zadowolonych Klientów, mieszkających w zbudowanych przez nas mieszkaniach. Dla naszej firmy są najlepszą reklamą.

W celu zapoznania się z naszą ofertą, zapraszamy na plac budowy przy ulicy Marynarki Wojennej oraz Westerplatte w Tarnowie, gdzie prowadzona jest nasza aktualna inwestycja.

Kontakt

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LAGO" Paweł Mikołajczak logo
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "LAGO" Paweł Mikołajczak
Tarnów, ul. Kochanowskiego 43
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: