Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pruszyński Nieruchomości Sp. z o.o. logo

Pruszyński Nieruchomości Sp. z o.o.

Kraków, ul. Henryka Kamieńskiego 51
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Pruszyński Nieruchomości to podmiot działający w oparciu o wieloletnie doświadczenie i aktywność biznesową dwóch solidnych filarów. Jednym z nich jest Grupa Pruszyński, która jest liderem na rynku pokryć dachowych, a jej historia sięga lat osiemdziesiątych, kiedy nastąpiło rozpoczęcie działalności w branży budowlanej. Obecnie Grupa Pruszyński jest jednym z czołowych producentów dachów i elewacji ze stali funkcjonującym na rynku europejskim. W skład grupy wchodzi ponad dwadzieścia podmiotów działających m. in. w Polsce, na Litwie, Białorusi, Rumunii oraz w Czechach. Firma od początku swojej działalności stawia na innowacje, jednocześnie dbając o systematyczny i stabilny rozwój w oparciu o własny kapitał.

Drugim filarem jest Apollo Electric – amerykańska grupa kapitałowa z polskimi korzeniami działająca na nowojorskim rynku jako wiodący wykonawca zaawansowanych rozwiązań elektrycznych dla inwestycji komercyjnych i deweloperskich. Współpracując z najlepszymi światowymi architektami umacnia swoją pozycję na tamtejszym rynku, Obecnie firma zatrudnia kilkaset osób, angażując się dodatkowo we własną działalność deweloperską na tamtejszym rynku.

Kontakt

Pruszyński Nieruchomości Sp. z o.o. logo
Pruszyński Nieruchomości Sp. z o.o.
Kraków, ul. Henryka Kamieńskiego 51

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023