Primo Nieruchomości logo

Primo Nieruchomości

Zakopane,
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Primo Nieruchomości to firma która od kilku lat z sukcesem wynajmuje dziesiątki apartamentów wakacyjnych w Zakopanem i okolicach. Sprawdzone procedury i czołowa pozycja na rynku zaowocowały tysiącami zadowolonych klientów i stałą baza turystów którzy ponownie korzystają z naszych usług. Nasze mieszkania znajdują się w topowych i luksusowych kompleksach mieszkalnych które wyróżniają się na tle innych obiektów w okolicy. Posiadamy apartamenty na wynajem w kompleksach takich jak: Jagiellońska 34, Sienkiewicza 12, Butorowy Residence, Szymoszkowa Residence, Panorama Kościelisko, Cicha Woda, Smrekowe Domki, Rezydencja Regle i inne, a na tym nie koniec ponieważ nasza oferta z roku na rok się poszerza o nowe lokalizacje.

Primo nieruchomości to nie tylko wynajem wakacyjnych apartamentów. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów prowadzimy również sprzedaż apartamentów dla deweloperów. Kilkuletnie doświadczenie i kilka wcześniejszych sprzedanych inwestycji deweloperskich poskutkowały szeroką baza klientów którzy inwestują w nieruchomości wakacyjne. Pomimo trudnych czasów na rynku nieruchomości udaje nam się sprzedać mieszkania w większości na etapie realizacji z zachowaniem bardzo dobrej ceny transakcyjnej dla inwestorów.

Doświadczenie na rynku pozwala nam sprzedawać mieszkania w formule „inwestuj, wynajmuj, zarabiaj”. Firma od kilku lat wynajmuje kilkadziesiąt tego typu mieszkań w Zakopanem i Kościelisku. Dzięki aktywnym działaniom mającym na celu pozyskanie klientów gwarantujemy sporą stopę zwrotu z wynajmu. Nasze główne portale rezerwacyjne www.GoralPoleca.pl oraz www.ApartamentyZakopane.pl dzięki wysokiej pozycji w wyszukiwarkach internetowych są codziennie odwiedzane przez tysiące potencjalnych klientów. Oprócz tego szeroka baza atrakcyjnych domen i nowoczesne rozwiązania graficzno - informacyjne to gwarancja częstego wynajmu. Aktualnie administrujemy ponad dwadzieścia własnych stron internetowych, w przygotowaniu kolejne serwisy.

Za sukcesem naszej firmy i pozycją lidera na rynku Zakopiańskim stoi wysoko wykwalifikowana kadra. Siedziba firmy znajduje się w Krakowie przy ulicy A. Prażmowskiego dodatkowo do Państwa dyspozycji posiadamy pracowników lokalnych w Zakopanem i Kościelisku. Zatrudniamy informatyków, grafików oraz marketingowców którzy dbają o wysoki standard naszej oferty. Dodatkowo posiadamy specjalnie wyszkolony pion odpowiedzialny za Customer Service, w postaci pracowników infolinii oraz rezydentów. Są oni do Państwa dyspozycji siedem dni w tygodniu.

Mimo dużych osiągnięć wraz z rozwojem firmy i naszych możliwości szukamy inwestorów do zrealizowania inwestycji w koncepcji „inwestuj, wynajmuj, zarabiaj” w wakacyjnych kurortach górskich takich jak : Krynica Górska, Wisła, Rabka, Szczawnica i inne.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Primo Nieruchomości logo
Primo Nieruchomości
Zakopane,
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: