Premica Sp. z o.o. logo

Premica Sp. z o.o.

gdański, Straszyn, ul. Starogardzka 42-44
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Premica powstała z chęci stworzenia oferty mieszkaniowej odpowiadającej wymaganiom i potrzebom Klientów. Indywidualne podejście do każdego Klienta, nowoczesne rozwiązania budowlane, oparte na solidnej wiedzy są naszym głównym atutem. Przeprowadzanie badań dotyczących satysfakcji naszych Klientów pozwalają nam realizować projekty w sposób, który zapewnia nam niesłabnące zainteresowanie.

Naszą domeną są projekty domów szeregowych i w zabudowie bliźniaczej. W odpowiedzi na potrzeby Klientów budujemy nowoczesne domy szeregowe z własnymi ogródkami i miejscami parkingowymi, w bardzo atrakcyjnej ceną, porównywalnej z ceną mieszkania w bloku. Dajemy naszym klientom walory domu za cenę mieszkania. Nasze budownictwo realizowane jest z materiałów wysokiej klasy, co pozwala cieszyć się z własnego mieszkania przez szereg lat. Natomiast wysokie parametry użytych materiałów zapewniają kosztowo tanią eksploatacje budynku.

Kontakt

Premica Sp. z o.o. logo
Premica Sp. z o.o.
gdański, Straszyn, ul. Starogardzka 42-44
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: