P.P.H.U. "Dorix" logo

P.P.H.U. "Dorix"

Mikołów, .
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Nie utożsamiamy się z obrazem dewelopera, gdyż słowo deweloper kojarzy się z mało elastyczną firmą budującą na wielką skalę, mającą na uwadze własne koszty bardziej niż zadowolenie klienta. Dlatego nie myślimy o sobie jako o deweloperze lecz o partnerze budowlanym.

Jesteśmy niewielką firmą budującą i sprzedającą domy wolnostojące na terenie powiatu mikołowskiego.

Do potrzeb naszych Klientów podchodzimy w sposób indywidualny, większość czasu spędzamy w terenie czyli na budowie a nie za biurkiem.

W branży budowlanej działamy od 2005 r jako założyciele prężnej firmy „Eurocement”.

Budujemy na terenie, który znamy od podszewki - tutaj mieszkamy, spędzamy czas wolny a nasze dzieci chodzą tutaj do szkoły.

Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów nasze inwestycje lokalizujemy na atrakcyjnych działkach dobrze skomunikowanych z Tychami, Katowicami i Mikołowem.

Nasi wykonawcy posiadają wieloletnie doświadczenie w budowaniu domów. Zatrudniamy również profesjonalną nadzór budowlany aby zapewnić Państwu gwarancję jakości sprzedanych domów.

Kontakt

P.P.H.U. "Dorix" logo
P.P.H.U. "Dorix"
Mikołów, .
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: