P&P Project s.c.

P&P Project s.c.

Dolnośląskie, Świdnicki, Świdnica

Armii Krajowej 7

+48 746...

Posiadamy w sprzedaży 8 nieruchomości w 1 inwestycji

Zobacz na mapie

na Dolnym Śląsku

 • Osiedle na Wzgórzu

  Inwestycja z domami jednorodzinnymi Osiedle na Wzgórzu znajdująca się w Pszennie przy ul. Akacjowa jest realizowana przez dewelopera P&P Project s.c.. Inwestycja Osiedle na Wzgórzu jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2016 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 8 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 8 nowych domów o powierzchni od 120 do 180 m2. W inwestycji Osiedle na Wzgórzu

  Świdnicki, Pszenno, ul. Akacjowa

  ceny od: 3 055 zł/m2
  Osiedle na Wzgórzu
  • Termin oddania 1 kw. 2016

  • Liczba pokoi 4 - 5

  • Powierzchnia 120 - 180 m2

O nas

Od 1992 roku inwestorzy indywidualnie zdobywali doświadczenie na rynku nieruchomości. Przez lata profesjonalnie zarządzali nieruchomościami, które były w ich posiadaniu.

Stacje benzynowe, stare kamienice, czy w końcu kompleksowe uzbrajanie terenów przeznaczonych pod budownictwo mieszkaniowe, to tylko parę przykładów, którymi mogą się pochwalić.Duże doświadczenie, a także nisza, którą wspólnie dostrzegli na rynku lokalnym skłoniło ich do podjęcia decyzji o rozpoczęciu inwestycji “NA WZGÓRZU”.

Wiosną 2009 dysponując wspólnie zgromadzonymi siłami, wiedzą, własnym kapitałem oraz zespołem doświadczonych architektów, podjęli decyzję o budowie szczegółowo zaprojektowanego osiedla ekologicznych domków jednorodzinnych w Pszennie. Projekt ten ma być spełnieniem oczekiwań wielu rodzin poszukujących swojego własnego, wymarzonego miejsca do zamieszkania.Rozpoczęta inwestycja jest tylko pewnego rodzaju preludium do szeroko zaplanowanej polityki rozwoju firmy P&P Project.

Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły oferty

Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin portalu

Siedziba firmy

 • Dolnośląskie, Świdnicki, Świdnica
 • Armii Krajowej 7

+48 746...

P&P Project s.c.

P&P Project s.c.

Strona internetowa dewelopera

Działamy od

Odwiedź nasze stoisko