PO Nelle logo

PO Nelle

Wrocław, ul. Kościuszki 78/10
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane “Nelle” jest firmą rodzinną z bogatymi tradycjami sięgającymi okresu sprzed I wojny światowej.

Założycielem i pierwszym właścicielem firmy był dziadek Mirosława Nelle – Kazimierz Podziemski vel Noelle (działając na terenie Niemiec zmienił nazwisko na łatwiej wymawiane przez obcokrajowców).

Ojciec Mirosława Jan otrzymał nazwisko Nelle w wyniku pomyłki urzeędnika Magistratu w Kobylinie, który w takim brzmieniu zapisał je w księgach.

Mirosław Nelle uczył się zawodu w firmie swego ojca, którą później wraz z ojcem prowadził do 15.08.1988 r. jako zakład Murarski Jan i Mirosław Nelle. Po przejściu ojca na emeryturę Mirosław rozpoczął samodzielną działalność od dnia 10.01.1992 r. zmieniając nazwę firmy na Zakład Ogólnobudowlany – Mirosław Nelle.

Zmiana nazwy firmy na obecną – Przedsiębiorstwo Ogólnobudowlane “NELLE” Mirosław Nelle nastąpiła w 1999 roku. Siedzibą firmy pozostał Kobylin ul. Grobla 17.

Biuro mieści się we Wrocławiu przy ul. Kościuszki 78/10 w budynku wybudowanym przez firmę dla Spółdzielni Mieszkaniowej “OAZA”. Oprócz Kobylina i miejscowości i gmin ościennych firma działa od 1990 r. na terenie Poznania i od 1992 r. we Wrocławiu. Firma działa na rzecz wielu inwestorów wykonując różne roboty budowlane – dekarskie, brukarskie, konstrukcyjne i wykończeniowe budynków mieszkalnych, przemysłowych i użyteczności publicznej.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

PO Nelle logo
PO Nelle
Wrocław, ul. Kościuszki 78/10
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: