Platynowe Tarasy  logo

Platynowe Tarasy

dolnośląskie,
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Od 2001 roku stale i dynamicznie rozwijająca się firma deweloperska, która łączy w sobie tradycje oraz nowoczesność, co pozwala spełniać oczekiwania zarówno starszego jak i młodszego pokolenia.

Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych mieszkań, ich nowoczesnego wyglądu, komfortu oraz wysokiego standardu wykończeń, jednocześnie dbając o odpowiedni poziom bezpieczeństwa.

Koncentrujemy się na kompleksowej realizacji budynków począwszy od etapu pozyskania gruntów, poprzez projektowanie współpracując z uznanymi pracowniami architektonicznymi , uzyskanie pozwoleń na budowę, aż po finałowe przekazywanie klientom gotowych lokali. Pragniemy stworzyć na naszych osiedlach niepowtarzalny świat, komfortowe warunki wypoczynku, oazę ciszy i spokoju – tak aby ludziom mieszkało się lepiej. Jednocześnie filozofią naszej firmy jest zapewnienie Klientom gwarancji jakości, zachowanie terminów realizacji kontraktów oraz spełnienie oczekiwań w atrakcyjnych cenach.

Przez lata istnienia, zyskaliśmy w branży miano solidnej firmy, która dzięki wykwalifikowanym inżynierom oraz załodze wykonującej prace jak również profesjonalnej technologii jest w stanie spełnić nawet najbardziej wyszukane wymagania Klientów.

Kontakt

Platynowe Tarasy  logo
Platynowe Tarasy
dolnośląskie,
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: