Piopus Piotr Pustuła logo

Piopus Piotr Pustuła

oleśnicki, Oleśnica, ul. Okrężna 22/1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

PIOPUS jest jedną z pierwszych firm deweloperskich w Oleśnicy. Założona w 1991 roku jako firma budowlana, zaznaczyła swój wkład w budowę między innymi Międzynarodowego Laboratorium Silnych Pól Magnetycznych i Niskich Temperatur PAN we Wrocławiu, Ośrodka Replantacji Kończyn w Trzebnicy i fabryki BOSCH-Układy Hamulcowe w Twardogórze-Chełstówku. Od kilku lat zajmuje sie wyłącznie działalnością deweloperską. Wizytówką firmy są budynki usługowo-mieszkalne i mieszkalne przy ul.Traugutta 5, Okrężnej 21-23, 11 Listopada 20o,20p, Maczka 1, Wikliniarskiej 12 w Oleśnicy. Trwa realizacja kolejnej inwestycji mieszkaniowej o nazwie “Krople Rosy” położonej przy ulicy Wrocławskiej w Bierutowie.

Budynki przez nas realizowane wyróżniają się ładną architekturą i dbałością wykonania. Wśród elementów podnoszących standard naszych budynków znajdują się kamienne okładziny schodów, drewniana stolarka okienna, wentylacja mechaniczna mieszkań, części elewacji wykonane z piaskowca.Do najważniejszych celów firmy należą:

· spełniać oczekiwania Klientów; przede wszystkim, aby budynki były dobrze zlokalizowane, a mieszkania funkcjonalne, spełniały oczekiwania całej rodziny i były przyjazne w eksploatacji,

· kontynuować prymat jakościowy realizowanych budynków na rynku lokalnym, poprzez nieustanne doskonalenia,

· dogodna lokalizacja dla Klienta.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

Piopus Piotr Pustuła logo
Piopus Piotr Pustuła
oleśnicki, Oleśnica, ul. Okrężna 22/1
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: