P.I.B. "Gwarant" E. Zieliński logo

P.I.B. "Gwarant" E. Zieliński

Otwock, ul. Przewoska 39
O nas
Kontakt

Informacje o nas

“GWARANT” to firma rodzinna, która działa na otwockim rynku od 1984 roku, a w branży deweloperskiej od roku 1997. W tej dziedzinie wykorzystaliśmy także nasze wcześniejsze doświadczenia z generalnego wykonawstwa dużych inwestycji (budowa hotelu dla pielęgniarek w Aninie – zlecenie Instytutu Kardiologicznego, remont LO w Otwocku, budowa budynku wielorodzinnego na zlecenie MSWiA).

Wszystkie nasze inwestycje realizowane są z myślą o komforcie i bezpieczeństwie naszych klientów. Osiedla są ogrodzone i chronione. Budynki wykonujemy z najlepszych materiałów zgodnie ze sztuką budowlaną. Otwocką architekturę łączymy z nowoczesnymi, a zarazem sprawdzonymi, rozwiązaniami technicznymi. Do chwili obecnej wybudowaliśmy 4 osiedla mieszkaniowe – ponad 400 mieszkań.

Nadal realizujemy osiedle przy ul. Kraszewskiego 85 i budujemy dla Miasta Otwock dwa budynki socjalne przy ul. Reymonta/Samorządowej. Rozpoczęliśmy także budowę nowego, kameralnego osiedla na 60 mieszkań u zbiegu ulic Reymonta i Żeromskiego. Już wkrótce rusza kolejna inwestycja w centrum Otwocka przy ul. Hożej. Nasze inwestycje stanowią ważny element rozwoju miasta, a przede wszystkim służą i cieszą nie tylko nas, ale nade wszystko naszych klientów.

Kontakt

P.I.B. "Gwarant" E. Zieliński logo
P.I.B. "Gwarant" E. Zieliński
Otwock, ul. Przewoska 39
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: