Merkury Goławscy Sp. j. logo

Merkury Goławscy Sp. j.

Biała Podlaska,
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

PHUP Merkury Biała Podlaska to materiały budowlane, usługi developerskie i transportowe. Firma PHUP Merkury powstała w 1993 roku. Na początku swego istnienia firma posiadała jeden skład budowlany w Białej Podlaskiej przy ul. Sidorskiej 53 handlując w większości artykułami masowymi: cement, wapno, materiały ścienne, świadczono również usługi transportowe.

W roku 1999 wybudowano nowy obiekt handlowo-magazynowy i poszerzono handel o materiały wykończeniowe wnętrz, chemie, narzędzia budowlane i inne materiały. W roku 2001 otworzono nowy skład i sklep w Białej Podlaskiej przy ul.Grzybowej 50 i w tym samym roku rozpoczęto dodatkowo handel artykułami hydraulicznymi.

W 2003 roku firma poszerzyła działalność rozpoczynając świadczenie usług developerskich. Współpraca z niektórymi dostawcami opiera się na składach fabrycznych, składy fabryczne w firmie to Boryszew, CB Lewkowo, Schiedel, Wavin. Łączą nas także umowy dealerskie z tak znanymi producentami jak: Budmat, Icopal, Fakro, Kreisel, Norgips, Ondulina, PPMB Niemce, H+H, Rockwool, RMC, Ruukki, Sokółka Okna i Drzwi, Swisspor, Termoorganika, Wienerberger, Xella.

W 2005 roku otworzyliśmy bazę w miejscowości Swory koło Białej Podlaskiej i poszerzyliśmy asortyment o handel nawozami i opałem. Ponadto firma prowadzi recycling zużytych samochodów. Zaopatrujemy w materiały składy budowlane, hurtownie i wykonawców. Nasi klienci mogą liczyć na miłą i fachową obsługę.

Posiadamy w sprzedaży 106 nieruchomości w 2 inwestycjach

 • Janowska
  gotowe
  Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym. Zaprojektowanych zostało 42 mieszkania od 34m2 do 66m2, garaż w ilości 20 miejsc postojowych. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

  Janowska

  od 6 200 /m2
  ul. Janowska , Biała Podlaska(2.3 km od centrum)
  Merkury Goławscy Sp. j.
 • Kąpielowa 2A
  gotowe
  Budynek mieszkalny wielorodzinny z garażem podziemnym. Zaprojektowanych zostało 64 mieszkania od 25m2 do 66m2, garaż w ilości 24 miejsc postojowych, lokal usługowy 57m2. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

  Kąpielowa 2A

  ul. Kapielowa 2a , Biała Podlaska(0.6 km od centrum)
  Merkury Goławscy Sp. j.

Kontakt

Merkury Goławscy Sp. j. logo
Merkury Goławscy Sp. j.
Biała Podlaska,
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: