P.H.U Topaz logo

P.H.U Topaz

Sokołów Podlaski, ul. Kolejowa 8B
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Firma Topaz Zbigniewa Paczóskiego działa na ryku od 1993 roku, czyli prawie 20 lat i jest doskonale znana z sieci sklepów spożywczych. Atrakcyjne punkty handlowe w trzech województwach- mazowieckim, podlaskim i lubelskim- składają się na markę wielokrotnie docenianą przez prestiżowe rankingi. Topaz został nagrodzony m.in. przez dziennik Rzeczpospolita ( jako najlepiej rozwijająca się polska firma), trafił na elitarną listę Diamentów Forbesa, otrzymał tytuł Gepard Biznesu.

Niezwykle istotnym aspektem aktywności przedsiębiorstwa, które zatrudnia już prawie 2000 osób jest działalność inwestycyjna i budowlana. Wieloletnie doświadczenie w tworzeniu od podstaw dużych obiektów handlowo- usługowych oraz pełna stabilność finansowa firmy pozwalają na sprawne i bezpieczne realizowanie kolejnych przedsięwzięć. Przedsięwzięcia te odpowiadają na potrzeby mieszkańców regionu. Zarówno w obrębie handlu jak i w budownictwie mieszkaniowym.

Topaz kierujący swoją ofertę bezpośrednio do klientów musi wyjątkowo dbać o spełnianie wszelkich, wysokich norm i procedur, perfekcyjne wykonanie prac, wyspecjalizowane ekipy. Robi to z sukcesem od lat, o czym najlepiej świadczą oddane do użytku inwestycje.

Często zmieniają one oblicze miejsc w których się pojawiają. Dbamy zarówno o jakość, ale też estetykę obiektów. Wygodne mieszkanie czy zwykłe zakupy to przecież podstawowe elementy naszej codzienności. Warto powierzać ją tym, których znamy, a firmie Topaz zaufały już setki tysięcy klientów.

Posiadamy w sprzedaży 50 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Nowa Cukrownia ul. Węgrowska
  2 kw. 2024

  Nowa Cukrownia ul. Węgrowska

  od 7 600 /m2
  ul. Węgrowska , Sokołów Podlaski(23.5 km od Siedlec)
  P.H.U Topaz

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

P.H.U Topaz logo
P.H.U Topaz
Sokołów Podlaski, ul. Kolejowa 8B
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: