Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

P.H.U. Agromasz Sp. z o.o. logo

P.H.U. Agromasz Sp. z o.o.

ostrołęcki, Rzekuń, ul. Kolonie 3
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Działalność swoją rozpoczęliśmy z dniem 02 stycznia 1984 roku. Nasza działalność w tym okresie skierowana była głównie pod potrzeby spółdzielni kółek rolniczych województwa ostrołęckiego.

Rozpoczęta działalność prowadzona była na powierzchni 1,20 ha, zatrudnialiśmy wtedy 6-ciu pracowników. Dysponowaliśmy dwoma wiatami nie obudowanymi oraz magazynem części zamiennych w którym znajdowało się biuro. Natomiast sprzedaż odbywała się w domku letniskowym zlokalizowanym na placu., plac w tym czasie był nie utwardzony. Warunki prowadzenia działalności były bardzo trudne. Brak było podstawowego sprzętu do rozładunków i załadunków sprzętu i towarów. Wszystko odbywało się ręcznie.

Na przestrzeni lat poprawialiśmy warunki socjalne dla pracowników, zakupowaliśmy sprzęt transportowy i załadunkowy oraz zwiększalismy powierzchnię poprzez zakup nowych gruntów wraz z budynkami.

W chwili obecnej Spółka posiada nieruchomość o obszarze ok. 9,8 ha, powierzchnia magazynowa i biurowa 13.000m. Handel prowadzimy w 5- ciu zakładach tj: w Makowie Maz., Ostrowi Maz., Przasnyszu, Ostrołęce i w Rzekuniu, zatrudniamy w całej spółce 110 pracowników, w tym 47 osób niepełnosprawnych.

Kontakt

P.H.U. Agromasz Sp. z o.o. logo
P.H.U. Agromasz Sp. z o.o.
ostrołęcki, Rzekuń, ul. Kolonie 3
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023