Peninsula Property logo

Peninsula Property

Warszawa, ul. Piękna 68
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

W Peninsula Property projektujemy domy i mieszkania, o których marzysz. Mamy ponad 27 lat doświadczenia w branży nieruchomości, prywatnych inwestycji i zarządzania aktywami. Współpraca z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i projektantami daje nam wsparcie w tworzeniu najwyższej jakości nieruchomości, zawsze obdarzonych własną duszą. Nie jesteśmy zwykłymi deweloperami, budujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, podążając za trendami w projektowaniu i zawsze starając się zaoferować Ci najlepsze doświadczenia. Budujemy inaczej, budujemy dla Ciebie.

Posiadamy w sprzedaży 73 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Galant Ząbkowska
  4 kw. 2024
  Apartamenty Galant Ząbkowska to nowoczesny apartamentowiec w sercu Pragi wkomponowany w tkankę miejską, stworzony dla osób, które cenią wysoką jakość wykończenia oraz życie pełną piersią. Galant to elegancka, ażurowa bryła budynku z dużymi przeszkleniami, które nadają budynkowi lekkości i sprawiają, że do mieszkań wpada dużo słonecznego światła. W inwestycji Apartamenty Galant Ząbkowska znajdują

  Galant Ząbkowska

  od 14 317 zł/m2
  ul. Ząbkowska 41 , Szmulowizna, Praga-Północ, Warszawa(3.8 km od centrum)
  Peninsula Property

Kontakt

Peninsula Property logo
Peninsula Property
Warszawa, ul. Piękna 68
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: