Peninsula Property logo

Peninsula Property

Warszawa, ul. Piękna 68
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

W Peninsula Property projektujemy domy i mieszkania, o których marzysz. Mamy ponad 27 lat doświadczenia w branży nieruchomości, prywatnych inwestycji i zarządzania aktywami. Współpraca z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i projektantami daje nam wsparcie w tworzeniu najwyższej jakości nieruchomości, zawsze obdarzonych własną duszą. Nie jesteśmy zwykłymi deweloperami, budujemy zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, podążając za trendami w projektowaniu i zawsze starając się zaoferować Ci najlepsze doświadczenia. Budujemy inaczej, budujemy dla Ciebie.

Posiadamy w sprzedaży 288 nieruchomości w 1 inwestycji

 • The Elements Resort
  2 kw. 2027
  The Elements Resort to luksusowa inwestycja condohotelowa z bogatą ofertą udogodnień położona zaledwie kilka kroków od szerokiej, nadmorskiej plaży w Dźwirzynie, w gminie Kołobrzeg. Dla tych, których żywiołem jest inwestowanie! Unikalne położenie w sąsiedztwie Bałtyku oraz jeziora Resko Przymorskie, stwarza olbrzymie możliwości do aktywnego wypoczynku miłośnikom sportów wodnych. Strefa basenów,

  The Elements Resort

  od 20 000 /m2
  ul. Wyzwolenia 5 , Dźwirzyno, kołobrzeski(7.8 km od Kołobrzegu)
  Peninsula Property

Kontakt

Peninsula Property logo
Peninsula Property
Warszawa, ul. Piękna 68
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: