Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

PB House logo

PB House

Tczew, ul. J. Dąbrowskiego 12/5
O nas
Kontakt

Informacje o nas

PB House- Atrakcyjne apartamenty oraz mieszkania w Tczewie przy ulicy Wiślanej 36. Osiedle Zielony Zakątek.

Osiedle Zielony Zakątek w Tczewie to coś więcej, niż idealne miejsce dla ludzi ceniących sobie elegancję i komfort życia w jednym z najbardziej spokojnych zakątków miasta Tczewa. Masz okazję zapoznać się z inwestycją, która w końcowym etapie stworzy niesamowicie piękne miejsce o wyjątkowym charakterze. Już niebawem, Ty i Twoja rodzina, możecie stać się właścicielami jednego z tak cudownych mieszkań i apartamentów przy ulicy Wiślanej w Tczewie.

Przedsiębiorstwo Budowlane HOUSE oferuje Państwu nowo wybudowane apartamenty oraz mieszkania na zamkniętym osiedlu Zielony Zakątek, składającym się z dwóch budynków wolnostojących. Pierwszy z nich to budynek jednorodzinny typu „bliźniak”, podzielony na trzy apartamenty, natomiast drugi to zabudowa szeregowa składająca się z dwunastu mieszkań.

Mieszkania znajdują się na posesji prywatnej w zamkniętym, ogrodzonym i monitorowanym terenie, co daje Państwu poczucie bezpieczeństwa. Wjazd na posesję umożliwia suwana brama, zdalnie sterowana.

Działkę zdobi piękny, wieloletni ogród oraz powstanie plac zabaw dla dzieci. Cała posesja jest otoczona wysokimi tujami, które dodają nieco prywatności. Teren częściowo jest wyłożony kostką brukową w kolorze beżu oraz płytami MEBA.

Osiedle Zielony Zakątek, które Państwu oferujemy mieści się na os. Staszica (Abisynia), które jest przedmieściem Tczewa. Pomimo tego dojazd do centrum jest bardzo prosty. Dworzec tczewski przy którym powstała „Galeria Kociewska” z licznymi sklepami i usługami znajduje się niemal naprzeciwko naszego osiedla. Droga piesza do dworca zajmuje 15 minut. Istnieje również połączenie autobusowe z centrum miasta i dworcem. Z uwagi na to, że tzw. Abisynia to małe osiedle, jest tu bardzo spokojnie. Najbliższe sąsiedztwo to bardzo mili i kulturalni ludzie. W pobliżu płynie rzeka Wisła, co daje Państwu możliwość spędzenia wolnego czasu na spacerach, czy połowie ryb. Położenie Wisły względem osiedla jest bezpieczne – oś. Staszica jest chronione mocnymi wałami o betonowych środkach. O bezpieczeństwie świadczą powodzie z poprzednich lat, które nie zagrażały w ogóle osiedlu. Na przestrzeni ostatnich 130 lat, kroniki Tczewa nie odnotowały zagrożenie powodzią na tym osiedlu. W pobliżu znajdują się sklepy spożywcze i wielobranżowe, cukiernia, kościół oraz co ważne – przychodnia, przedszkole i szkoła podstawowa. Przy szkole mieści się boisko do piłki nożnej otwarte dla wszystkich. Niedaleko jest również starówka miejska.

Kontakt

PB House logo
PB House
Tczew, ul. J. Dąbrowskiego 12/5
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023