Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Pachucki Development logo

Pachucki Development

Biskupiec,
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Inwestycję Osiedle Nowoczesne realizuje sprawdzony inwestor Usługi Budowlano- Instalacyjne Piotr Pachucki, przedsiębiorstwo działające na rynku od 1996 roku.

Zdobyte przez dekady doświadczenie gwarantuje rzetelne wykonanie prac na wysokim poziomie, a także terminowość ich realizacji. Firma rozwija się z każdym rokiem, zdobywając doświadczenie w realizacji szerokiego wachlarza inwestycji. Pracownicy są sukcesywnie przeszkalani, co determinuje jeszcze lepszą jakość wykonywanych robót. Ciągłe szkolenia skłaniają nas do podejmowania profesjonalnej realizacji coraz to nowych, różnorodnych zadań.

Poza pracami ogólno­budowlanymi, którymi są m.in. wszelkiego rodzaju budowy, modernizacje i remonty budynków, oraz wykańczanie wnętrz (malowanie, tynkowanie, układanie glazury, terakoty, paneli itp.), wykonywanie dociepleń wraz z elewacją, czy budowy „pod klucz”, oferujemy również budowy wszelkiego rodzaju hal o konstrukcji stalowej.

Wszystkie prace wykonywane są z dbałością o zgodność z projektem, dokumentacją techniczną i właściwymi normami i przepisami prawa budowlanego.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Pachucki Development logo
Pachucki Development
Biskupiec,
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023