Orion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe logo

Orion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Lublin, ul. Spokojna 2 (4. piętro)
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Tworzymy wygodną przestrzeń!

Orion od ponad 20 lat tworzy unikatowe, wygodne miejsca do życia i pracy – miejsca o wysokim standardzie, które rozwijają i kształtują przestrzeń publiczną w Lublinie. Oddaliśmy do użytku ponad 3000 mieszkań, budynki biurowe o powierzchni 28000 m² oraz ponad 10000 m² powierzchni produkcyjno – magazynowej. Od 2011 jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Za swoją działalność otrzymaliśmy wiele nagród i wyróżnień.

ORION - doświadczony lubelski deweloper

Jesteśmy znaczącym deweloperem na terenie Lublina. W przeciągu kilkunastu lat działalności wybudowaliśmy ponad 3000 mieszkań o łącznej powierzchni ok. 200 000 m². Aktualnie prowadzimy sprzedaż mieszkań na Osiedlu Koralowym. Firma ORION powstała w czerwcu 1993 roku, jako firma zajmująca się m.in. produkcją stolarki aluminiowej. Od 1998 roku jako pierwsza na Lubelszczyźnie rozpoczęła budowę mieszkań w systemie deweloperskim. Orion koncentruje swoje działania na rynku Lubelskim. Zgodnie ze strategią ekspansji systematycznie realizuje kolejne inwestycje mieszkaniowe, biurowe oraz produkcyjno – magazynowe w najatrakcyjniejszych lokalizacjach.

Posiadamy w sprzedaży 148 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Osiedle Narcyzowe
  4 kw. 2025
  W dziesięciu budynkach zostało zaprojektowanych około 650 mieszkań o powierzchni od 25 do 120m2. Przyszli mieszkańcy będą mieli możliwość wyboru zarówno wśród małych mieszkań tzw. kawalerek, jaki i mieszkań 2-, 3- lub 4-pokojowych. Plan każdego mieszkania został przygotowany i dopracowany pod kątem funkcjonalności oraz optymalnego wykorzystania dostępnej przestrzeni. Budynki zostaną wyposażone w

  Osiedle Narcyzowe

  ul. Narcyzowa , Lublin(3.6 km od centrum)
  Orion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe

Zakończyliśmy sprzedaż 4 inwestycji

Kontakt

Orion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe logo
Orion Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe
Lublin, ul. Spokojna 2 (4. piętro)
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: