Omega Asset Management I Sp. z o.o. logo

Omega Asset Management I Sp. z o.o.

Warszawa, ul. Ogrodowa 48 lok. 46
O nas
Oferta
Kontakt

Informacje o nas

Omega Asset Management I Sp. z o.o. to jedna z 7 063 firm w bazie portalu RynekPierwotny.pl. Jej siedziba znajduje się w Warszawie.

W swojej ofercie deweloper Omega Asset Management I Sp. z o.o. posiada:

 • Mieszkania na sprzedaż o metrażach od 32 m² do 67 m².

Mieszkania znajdują się w inwestycji: Apartamenty Darłówko.Każda inwestycja Omega Asset Management I Sp. z o.o. posiada szereg udogodnień spełniających oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Aktualna liczba ofert w sprzedaży:

 • 95 nieruchomości w województwie zachodniopomorskim.

W celu uzyskania informacji o inwestycji skontaktuj się z Omega Asset Management I Sp. z o.o..

Posiadamy w sprzedaży 95 nieruchomości w 1 inwestycji

 • Apartamenty Darłówko
  3 kw. 2025
  Apartamenty Darłówko składają się z dwóch połączonych ze sobą budynków, z 95 apartamentami i 96 miejscami postojowymi pod i przed budynkami. W inwestycji znajdą się również komórki lokatorskie, stojaki na rowery wraz ze stacją naprawy jednośladów. Ostatnia kondygnacja, obniżona od strony morza, będzie miała tarasy o powierzchni do 94 m², dostępne dla właścicieli sąsiadujących z nimi apartamentów. Dostępne powierzchnie 1-, 2-, 3- i 4-pokojowych apartamentów, to 32 – 67 m², z możliwością zarówno ich dzielenia, jak i łączenia. Każdy zostanie wyposażony w pakiet SMART HOME, który będzie umożliwiał sterowanie najważniejszymi funkcjami lokalu przez aplikację telefoniczną. Za pomocą smartfona lub tabletu będzie można ustawić temperaturę dla każdego pomieszczenia, zapalić i zgasić w nim światło, czy włączyć lub wyłączyć zasilanie w gniazdach. Na życzenie klienta, system można będzie rozbudowywać o dodatkowe funkcje. Również oddzielnym zleceniem będzie można zainstalować indywidualnie sterowaną klimatyzację do poszczególnych pomieszczeń. Dbając o maksymalne obniżenie kosztów eksploatacji, budynki zostaną wyposażone w instalację fotowoltaiczną. Zieleń na terenie inwestycji będzie podlewana m.in. ze zbiorników na wodę deszczową.Na terenie osiedla dla mieszkańców i gości zaprojektowano część wypoczynkowo-rekreacyjną m.in.- zewnętrzny, podgrzewany basen- altanę grillową- siłownię plenerową i w budynku- dla dzieci atrakcje w postaci placu zabaw i pokoju zabaw zlokalizowanym w budynku.Od frontu, lokale będą posiadały widok na rozległe, zielone poldery, które ciągną się przez ponad kilometr do samego Darłowa.Inwestycja zlokalizowana jest Darłówku Zachodnim przy ul. Nadmorskiej 28/30, 600 m od plaży.

  Apartamenty Darłówko

  ul. Nadmorska 28/30 , Darłowo(2.1 km od centrum)
  Omega Asset Management I Sp. z o.o.

Kontakt

Omega Asset Management I Sp. z o.o. logo
Omega Asset Management I Sp. z o.o.
Warszawa, ul. Ogrodowa 48 lok. 46
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: