Nowe Domy s.c. logo

Nowe Domy s.c.

lubelski, Motycz, ul. Konopnica 96H
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Zajmujemy się budową domów i mieszkań w Lublinie. Naszą propozycję kierujemy między innymi do osób, które planują zakup większego mieszkania, na atrakcyjnych warunkach gwarantujących zakup domu w zabudowie bliźniaczej lub szeregowej w cenie dużego mieszkania. Patrząc w przyszłość stosujemy nowoczesne i profesjonalne metody budowania, które gwarantują naszym klientom ekonomiczne i trwałe inwestycje na lata charakteryzujące się dobrą lokalizacją oraz nowoczesnym wyglądem.

Na własnych gruntach inwestujemy własne środki finansowe, nie zaciągając kredytów, co gwarantuje bezpieczeństwo inwestycji i łatwość zaciągnięcia kredytów przez naszych klientów. Na każdym etapie realizacji inwestycji, w miarę możliwości prawnych i technicznych, uwzględniamy życzenia klientów dając możliwość dostosowania wnętrza do indywidualnych potrzeb.

Kontakt

Nowe Domy s.c. logo
Nowe Domy s.c.
lubelski, Motycz, ul. Konopnica 96H

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: