NG Invest Sp. z o.o. S.K.A. logo

NG Invest Sp. z o.o. S.K.A.

Poznań, ul. Dominikańska 6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Ng Invest podmiot gospodarczy, działający jako osoba fizyczna od 1982r, od 2007 działamy w strukturach spółki komandytowej, przekształconej w 2009 roku w spółkę komandytowo – akcyjną.Zajmujemy się szeroko pojętymi nieruchomościami: kupnem, sprzedażą, wynajmem, zagospodarowaniem, zabudową, modernizacją oraz adaptacją.

Pierwszą zakończoną inwestycją była rewaloryzacja i adaptacja zabudowań gospodarczych z lat 20- tych XIX wieku w istniejący aktualnie hotel z restauracją, pod nazwą “Zagroda Bamberska”, zlokalizowany na poznańskich jeżycach.

Następnie w roku 2006 rozpoczęliśmy budowę ekskluzywnej kamienicy, oddanej do użytkowania w 2008r, na działce zlokalizowanej w prestiżowej bezpośredniej okolicy Starego Rynku.Doświadczenie oraz ogromna satysfakcja płynąca z realizacji powyższych projektów, spowodowała chęć przeprowadzenia kolejnych, trudnych lecz unikatowych i ciekawych realizacji.Naszym celem jest stworzenie wyjątkowej oferty dla wyjątkowych klientów.

Zakończyliśmy sprzedaż 2 inwestycji

Kontakt

NG Invest Sp. z o.o. S.K.A. logo
NG Invest Sp. z o.o. S.K.A.
Poznań, ul. Dominikańska 6
Strona internetowa dewelopera

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: