Geo-com logo

Geo-com

Rybnik, pl. M. Kopernika 3 lok.2
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Łączymy wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej z kreatywnym podejściem do aktualnych potrzeb, trendów i kierunków rozwoju na rynku mieszkaniowym. Proponowane przez nas rozwiązania projektowe mają umożliwiać klientowi dostęp do szerokiego wachlarza ofert sprzedaży mieszkań w zakresie metrażu oraz usytuowania mieszkania w budynku. Nasz cel to nowoczesne, ergonomiczne i wygodne, a także łatwe w utrzymaniu nowe mieszkania bezczynszowe. Oferujemy także nowe apartamenty o wysokim standardzie, w atrakcyjnych lokalizacjach, głównie pod względem komunikacyjnym. Inwestycje realizujemy od podstaw jako pomysłodawcy i wykonawcy.

Zadowolenie klienta jest dla nas najważniejsze, dlatego dbamy o to, aby miał on możliwość wprowadzania własnej koncepcji do projektu nowego mieszkania, na każdym etapie budowy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą mieszkań bezczynszowych, które coraz częściej ukazują się na rynku nieruchomości. Oferowany przez nasze biuro nowoczesny kompleks budynków mieszkalnych zachwyca nie tylko wyglądem, ale także urokliwym otoczeniem.

Zakończyliśmy sprzedaż 1 inwestycji

Kontakt

Geo-com logo
Geo-com
Rybnik, pl. M. Kopernika 3 lok.2
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: