Nad Stawkiem Sp. z o.o. logo

Nad Stawkiem Sp. z o.o.

Tarnów, ul. I. Paderewskiego 6
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Firma Nad Stawkiem Sp. z o.o. rozpoczęła swą działalność w maju 2010 r. Spółka postawiła sobie za cel realizację inwestycji komfortowych, nowoczesnych

i bezpiecznych.

Podstawowym aspektem naszej działalności jest przygotowanie od podstaw inwestycji budowlanych, przygotowanie dokumentacji prawnej i projektowej, prowadzenie oraz nadzór nad prawidłowym przebiegiem prac. Kontynuujemy doświadczenie zgromadzone podczas 12 – letniej działalności Spółdzielni Mieszkaniowej „Nad Stawkiem” w Tarnowie.

Jesteśmy zespołem ludzi doświadczonych, oraz konsekwentnie dążących do wyznaczonego celu, a w codziennej działalności współpracujemy z wysokiej klasy specjalistami i firmami zewnętrznymi, służącymi nam i naszym Klientom fachową pomocą oraz doradztwem. Inwestycje budowlane przygotowujemy we współpracy z doświadczonymi i sprawdzonymi zespołami architektonicznymi, a realizację prowadzonych inwestycji powierzamy specjalistycznym firmom budowlanym, co daje gwarancję fachowej, bezpiecznej i terminowej realizacji obiektów.

Przygotowujemy i budujemy mieszkania atrakcyjne zarówno wizualnie jak

i funkcjonalnie, spełniające życzenia naszych Klientów. Chcemy sprostać wymaganiom ludzi posiadających wysokie oczekiwania w stosunku co do inwestycji jak również wobec naszej Firmy.

Nasi klienci doskonale wiedzą czego oczekują i podejmują trafne decyzje, a my służymy chętnie pomocą i doradztwem na każdym etapie inwestycji. Gwarantujemy terminowość, rzetelność, dbałość o jakość i przejrzyste warunki zakupu.

Kontakt

Nad Stawkiem Sp. z o.o. logo
Nad Stawkiem Sp. z o.o.
Tarnów, ul. I. Paderewskiego 6
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: