Mzuri CFI logo

Mzuri CFI

Warszawa, ul. al. Niepodległości 221 lok. 1
O nas
Kontakt

Informacje o nas

Mzuri to największa w Polsce firma specjalizująca się w zarządzaniu najmem mieszkań, domów i lokali użytkowych. Posiadamy w swoim portfelu ponad 2.500 mieszkań w całej Polsce. Zarządzanie najmem to nowa na polskim rynku usługa, która z powodzeniem funkcjonuje na rynkach zachodnich i polega na kompleksowej obsłudze najmu mieszkań przez wyspecjalizowanych w tym obszarze ekspertów. Misją Mzuri jest zapewnianie klientom bezproblemowego najmu, a także wyznaczanie standardów i dobrych praktyk na polskim rynku najmu. Nazwa firmy - słowo „mzuri” - pochodzi z języka suahili i oznacza „dobrze”. Mzuri jest obecne na rynku od 1998 roku, posiada w Polsce dwanaście biur, które obsługują i zarządzają najmem mieszkań w blisko dwudziestu największych miastach w Polsce.

Mzuri Investments kompleksowo wspiera swoich klientów w inwestowaniu w nieruchomości na wynajem. Pomaga Inwestorom dobrać strategię inwestycyjną, wyszukuje oraz pozyskuje mieszkania z ceną poniżej wartości rynkowej, organizuje proces zakupu (w tym także reprezentuje Inwestora u notariusza), zarządza remontem oraz przygotowuje zakupione mieszkanie do najmu. Do tej pory firma zakupiła dla swoich Inwestorów indywidualnych ponad 600 mieszkań, a także przeprowadziła zakupy pakietowe mieszkań developerskich lub nawet całych budynków. Misją Mzuri Investments jest budowanie wolności finansowej swoich Inwestorów.

Kontakt

Mzuri CFI logo
Mzuri CFI
Warszawa, ul. al. Niepodległości 221 lok. 1
Strona internetowa dewelopera
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: